Plovoucí vinylové podlahy a laminátové podlahy se dnes těší velké oblibě a jsou určeny pro široký okruh zákazníků. I vy jste si už vybrali svou novou podlahovou krytinu? Nebo stále tápáte, zda zátěžový koberec, linoleum, PVC nebo dokonce nákladné leč krásné přírodní dřevo?

Zátěžový koberec kamkoliv

Pojďme si nejprve říci něco o zátěžových kobercích. Jak už vyplývá z jejich pojmenování, jsou určeny převážně tam, kde se očekává velká zátěž, tedy kroky velkého počtu osob. Tak například můžete koberec zátěžový použít na chodbě, v domácí dílničce, na verandě, nebo samozřejmě v různých typech firemních interiérů.

Terasová prkna WPC

Už jste slyšeli o terasových prknech WPC? Pokud ne, tak je to škoda, neboť hovoříme o moderních imitacích dřeva, které disponují vysokou odolností proti klimatickým podmínkám. Z WPC prken se realizují WPC terasy, u nichž si můžete být jisti, jejich dlouhou životností.

Vinylové podlahy mají něco do sebe

Možná patříte k odpůrcům vinylových podlah, ale je pravdou, že ty patří k těm vůbec nejrozšířenějším, samozřejmě vedle laminátu. Vinylové podlahy Praha patří do domácností, ale také se hojně aplikují v kancelářích. A existují různé moderní typy takových podlah, od vinylových podlah zámkových, až po plovoucí vinylové podlahy té nejvyšší odolnosti a krásného designu. A proč si tedy zvolit vinylové zámkové podlahy?

  • Jsou odolné proti mokru
  • Odolávají bakteriím
  • Dobře tlumí kroky
  • Snadno se o ně pečuje

Zátěžové podlahy z PVC

Dřevěná podlaha je logicky dražší, než vinylová či laminátová. Ale ještě je zde jeden materiál, který ve výsledku může znamenat ještě nižší cenu. Možná jste uhádli, že hovoříme o PVC podlahách. Ideální je ovšem vybrat PVC podlahy zátěžové, zvláště pokud chcete učinit útulnější chodbu, nebo rovnou svou domácí dílnu. Zátěžové PVC nezklame zajisté ani v kancelářích či dokonce v dílnách.

Related Posts