Zloději budou stálou hrozbou majitelů nemovitostí. Každý se před nimi chrání jiným způsobem podle svých finančních možností a charakteru objektu. Jednou z nejvhodnějších metod přispívajících k jistotě majitele, která navíc patří k těm nejlevnějším, je fotopast.

Musí ovšem jednat o fotopast na ochranu majetku, která má své specifické parametry. Kromě fotopastí na ochranu majetku totiž existují také fotopasti určené pro myslivce. Oba přístroje jsou prakticky totožné, ovšem zásadní rozdíl je ve způsobu spouštění a pořizování fotografií. Fotopast na ochranu majetku je absolutně bezhlučná a při sepnutí nevydá ani nepatrný záblesk. Na rozdíl od ní u fotopasti pro myslivce jemné cvaknutí ani malý záblesk nevadí. To, co by zvěř nevyplašilo, zcela nepochybně by upozornilo zloděje, který by se určitě zbavil důkazu a fotopast by vám rozbil.

Nabídka fotopastí na ochranu majetku

Největší výběr najdete na webových stránkách e-shopu Fotopasti na ochranu majetku. Tento přímý dovozce a jeden z největších distributorů fotopastí v ČR nejenže nabízí kvalitní fotopasti, ale na jeho webových stránkách najdete i všechny potřebné informace o fotopastech, jejich rozdílech, účelu použití a parametrech. Sortiment e-shopu obsahuje jak nejlevnější fotopasti značek Acorn a Scoutguard, tak o něco dražší, ovšem mimořádně kvalitní fotopasti na ochranu majetku. Těmi jsou přístroje značek Bunaty a Browning, které patří k tomu nejlepšímu, co se v současné době v celém světě vyrábí.

Parametry

Fotopasti na ochranu majetku pořizují fotografie naprosto neviditelně a nehlučně, což je pro zloděje opravdovou pastí. Pokud v ní uvázne, můžete fotografii použít jako důkazní materiál při následném vyšetřování. Jedinečným doplňkem, který si k fotopasti můžete dokoupit, je GSM modul. Toto miniaturní zařízení vám nesmírně pomůže, jelikož umí odesílat fotografie na mobil nebo email. Jakmile toto upozornění obdržíte, můžete ihned reagovat a zavolat policii nebo bezpečnostní agenturu.

Related Posts