Že je betonové oplocení hotový poklad pro každého majitele rodinného domu, to už všichni víme. Také v okolí betonových plotů stále přibývá, takže je nad slunce jasnější, že to nebude jen tak. Chcete znát důvod, proč si lidé vybírají právě betonové ploty, aby jim na jejich pozemku kryly záda? Je to jednoduché, betonové ploty jsou plné, zachovávají tedy vaše maximální soukromí a navíc působí velmi důvěryhodně a podporují váš pocit bezpečí. Díky tomu se už nebudete bát nezvaných návštěv, naopak si budete užívat volnost a soukromí na vašem pozemku.

 

Prvním krokem je vybrat si plot

 

Rozhodli jste se pro betonový plot, fajn, tak ho pojďme navrhnout, jak bude vypadat. Ticho? Najednou nevíte? Nejste si jisti, jak bude kolem vašeho domu vypadat a který vlastně vybrat? Firma Kulkabex, s.ro. si pro vás připravila on-line vizualizaci. Do konfigurátoru zadáte zvolené parametry plotu a aplikace vám vykreslí zvolený betonový plot kolem vzorového domu. Můžete díky tomu vyzkoušet nejrůznější varianty oplocení, abyste si byli vaší volbou jisti.

 

Pomohlo to, ale stále ještě váháte? Stavte se na vzorkové prodejně, jsou tu k vidění různá provedení betonového plotu, abyste se na ně mohli podívat, zhodnotit a rozhodnout se, který bude pro vás nejlepší. Potřebujete konzultaci ohledně členitého terénu, horšího přístupu k pozemku či většímu svahu? Ať už máte pozemek jakýkoli, určitě společně s odborníky vymyslíte, jak tam betonový plot dostat. A nyní se konečně dostáváme k montáži plotu. Samozřejmě se do toho můžete pustit sami, montáž betonového plotu však vyžaduje fyzickou sílu, plotové dílce z betonu a sloupky rovněž jsou poměrně těžké na usazování, nechte proto montáž plotu raději na profesionálech, kteří s tím mají spoustu zkušeností. Neváhejte a nechte si i vy instalovat betonový plot na míru kolem vašeho domu od profesionálů.