Dřevo je dokonalou ukázkou nedotčené přírody. Pokud chcete mít kus přírody i u vás doma, dejte šanci dřevěným vyřezávaným obrazům. Takový strom života by měl vlastnit každý z nás.

Nemusíte být zrovna kutil a pustit se do něčeho takového svépomocí, ale stačí mít internet a najít si tento druh obrazů na našem e-shopu – dřevěné vyřezávané obrazy.

Inspirativní umění je skvostné

A vyřezat do dřeva se dá při vší šikovnosti cokoliv – od jednodušších vzorů až po ty složitější. Důležité je však zvolit si správný typ dřeva, v našem případě se jedná o topol, břízu a buk. Ve vstupních dveřích se bude parádně vyjímat. Je jen na vás, kde chcete své umění představit. Vaši hosté budou nadšení, když uvidí tuhle chloubu hned v předsíni.

Ne nadarmo se také říká, že vstup domu určuje ráz celého bydlení

Pokud tedy chcete koncept mít v souladu s přírodou, vystavte tyto unikáty všude tam, kde je chcete mít. Dnešní doba přeje modernímu umění, tak si takových obrazů, můžete pořídit hned několik. Navíc nemusí být všechny jen ze dřeva. Novinkou jsou také mechové obrazy, které působí na první pohled jako graffitti. Jsou perfektní a v souladu s přírodou zapadnou do domácnosti jako ulité. Doplňte interiér o další živé prvky v podobě pokojových rostlin, fontánek, kamenů, atp.

Dřevo má moc interiér proteplit

Bydlíte ve stinném a chladnějším domě? Vyberte si prvky, které váš interiér proteplí. A nejen to, ale také zútulní. Doma je tam, kde se cítíte dobře. Ruku v ruce s přírodou si nastavte podmínky tak, aby vám vyhovovaly. Dnešní době přeje moderna a můžete mít doma skutečně unikátní kousky v podobě nejrůznějších dřevěných dekorací. Naše dřevěné výrobky jsou ruční tvorby a vyrábí se z kvalitního dřeva v podobě buku, topolu a břízy. Je také možnost objednat kompletní dárkové krabice a koše.