Pro kvalitní obklady a dlažbu lze využít umělý kámen, který představuje dokonalou imitaci kamene přírodního, kromě toho jsou kamenné obklady i venkovní dlažba v současné době velmi módní hit ve světě moderního bydlení. Díky umělému kameni každá stavba ztratí strohost a získá luxusní vzhled.

Možností, kde využít kamenné obklady a dlažbu, je velké množství. Tento materiál lze aplikovat téměř na jakýkoli typ interiérových či exteriérových stěn, jako dekorativní prvek zahrady a to v kombinaci s dalšími zahradními doplňky. Může však být využit i v prostorech komerčních, například coby stylový doplněk kanceláří, provozen služeb nebo obchodních center.

Umělý kámen nachází své využití díky výhodám, které nabízí. Patří mezi ně především dlouhá životnost, univerzální možnosti využití či nenáročnost montáže. Kromě toho je to materiál zdravotně nezávadný, cenově dostupný a navíc zvyšuje nejen estetickou, ale i finanční hodnotu nemovitosti.

Na koho se obrátit?

Pokud si chcete pořídit kvalitní dlažbu či kamenný obklad, prohlédněte si nabídku společnosti VIKO.

Tato ryze česká firma působí na našem trhu již dlouhou dobu, díky čemuž získala celou řadu zkušeností, které využívá při své výrobě. Na výrobu obkladů a dlažby používá kvalitní vibrovaný beton. Díky technologii, kterou společnost využívá pro výrobu forem, může nabízet produkty s věrným lícním povrchem, který realisticky kopíruje povrch materiálu přírodního a zároveň zaručuje velmi nízkou možnost opakování jednotlivých prvků. Díky kompaktnosti lícní plochy obkladů i dlažby se snižuje špinivost a zároveň je i životnost daleko vyšší. Společnost garantuje i mrazuvzdornost. Pro probarvování betonové směsi jsou využívány velmi kvalitní anorganické pigmenty a speciální přísady. Díky tomu je zaručena nejen barevná stálost, ale i dlouhá životnost barvy. Veškeré obklady lze využít pro obkládání stěn jak interiérů, tak i exteriérů.

Related Posts