Patříte mezi šťastné majitele zahrady a plánujete na ní vybudovat pohodlné a příjemné zázemí, kde budete moci odpočívat a třeba posedět s přáteli u pořádné letní grilovačky? Pak zavítejte na web pergola-drevena.cz. Naleznete zde nabídku dřevěných altánů, pergol nebo plotových zástěn. Samozřejmou součástí nabídky je i potřebné příslušenství.

Zahradní altány

Zahradní altány vyrobené ze dřeva podtrhují v zahradě její přírodní styl. Jsou vhodné do jakéhokoli zahradního stylu. Nejsou náročné na údržbu. Lze je postavit všude tam, kde je stabilní podklad. Mohou stát volně na zahradě, nebo vytvoří součást venkovní terasy.

V nabídce společnosti naleznete různé druhy zahradních altánů. Mohou to být altánky menších, ale i větších rozměrů. Altánky větších rozměrů jsou více bytelné. Ochrání vás před žhavými slunečními paprsky nebo před lehkým letním deštíkem. Altány jsou také vhodnou volbou třeba k posezení u bazénu. Vytvářejí příjemné posezení a dokonalou atmosféru pro odpočinek a relaxaci. Můžete do nich také uložit zahradní a bazénový nábytek.

Zahradní altán větších rozměrů nahradí i garáž a vytvoří tak dokonalý přístřešek pro váš automobil.

Plotové zástěny

I plotové zástěny jsou určené pro venkovní použití. Lze je postavit samostatně nebo mohou tvořit součást výše zmiňovaného altánku. Vytvoří dokonalou podpěru pro pnoucí rostliny, přehradíte jimi část zahrady. Mohou se stát součástí venkovního oplocení. Vzhledem k tomu, že jsou bytelné, odolají různým venkovním podmínkám. V nabídce naleznete rošty s diagonálním nebo horizontálním řazením, s vrchem rovným nebo klenutým. Pro jejich výrobu je využito velmi kvalitní dřevo, především smrkové. Pro spoje jsou použity kovové tyče, spony nebo šrouby vyrobené z nerezové oceli. To vše je zárukou dlouhé životnosti a minimální péče.

Related Posts