Když najdeme zdroj, který nám nabídne kvalitní potraviny, máme velmi dobrý předpoklad k tomu, že se nám bude dařit připravovat pokrmy, na které budeme náležitě pyšní a které budou hostům chutnat. Ať už milujete španělskou kuchyni, nebo rádi používáte suroviny ze zahraničí, u nichž je zárukou, že byly vypěstovány na sluncem zalitých polích a jsou v té nejlepší kvalitě, pak se určitě podívejte na webové stránky společnosti BMC Brno. Ta k nám desítky let dováží potraviny špičkové kvality ze Španělska a dnes už i z jiných zemí světa.

Nepoužívejte citrony, vsaďte na citronovou šťávu

Na webové stránce https://katalog.bmcbrno.cz/citronova-stava-1-l.html najdete 100 % citronovou šťávu Solimón v balení o objemu 1 l. Na výrobu 1 l této šťávy je potřeba 3,6 kg čerstvých citronů. I díky tomu šťáva Solimón slouží ke každodennímu použití, úplně stejně, jako šťáva z klasického „originálního“ citronu.

100 % citronová šťáva 1 l se náramně hodí k přípravě limonád, koktejlů, míchaných nápojů, sladkostí, také omáček, do receptů, kde připravujeme maso na citronu, do cukrářských sladkých citronových polev… Všeobecně už se ví, že je dobré dávat si ráno pro zdraví vodu s citronem. Takže ji můžete nabízet svým hostům a na snídaňovém stole nabízet jak džbán s vodou, tak balení šťávy z citronu Solimón.

Nejen Solimón citronová šťáva, ale i další potraviny ze Španělska

V nabídce BMC Brno se nachází nejen Solimón citronová šťáva, ale také vinné octy, vína, olivové oleje, olivy, rybí konzervy, sterilovaná zelenina, sterilované žampiony, konzervované ovoce, koření, paštiky, maso a sýry, delikatesy a další. Stačí podívat se na katalog výrobků a vybrat si takové, které budou pro vaši restauraci, výrobnu potravin nebo třeba hotel přínosné.

Více informací najdete na bmcbrno.cz.

Related Posts