Sháníte novou fotopast? Možná že jste o tomto způsobu ochrany majetku ještě nikdy neslyšeli, a to je velká chyba. Fotopast je skvělým pomocníkem při ochraně v podstatě čehokoliv. Ať už potřebujete ohlídat svůj dům, pozemek, firmu, nebo potřebujete vědět, jaká zvěř se pohybuje ve vašem revíru, fotopast je skvělým řešením.

Dokonalost jménem fotopast

Fotopast je na první pohled naprosto obyčejnou krabičkou, kterou byste v normální prostředí naprosto snadno přehlédli. Jedno je na ní však velice důležité, a to je čočka, která je schopná zaznamenávat důmyslné snímací zařízení, které je schopné pořizovat videozáznam i fotografické snímky a to za jakéhokoliv osvětlení. Moment, kdy má kamera udělat snímek pozná sama to díky pohybovým čidlům, která jakmile zaznamenají pohyb, spustí nahrávání či pořídí sérii fotografií.

Na lišky i zloděje

Mnoho lidí si myslí, že fotopasti jsou určené pouze pro myslivce, ovšem jejich uplatnění je mnohem širší. Dají se použít i pro ochranu vašeho majetku. Fotopasti jsou udělány tak, aby byly téměř neviditelné a to i jejich nahrávání, takže mohou zaznamenávat jak plachou zvěř, tak také nezvaného hosta na vašem pozemku. Některé z kamer jsou dokonce vybaveny vlastním nočním, neviditelným přisvětlením, díky kterému jsou schopné pořídit skutečně kvalitní fotografii zloděje. Po pořízení snímku je pak fotografie okamžitě odeslána na zvolenou e-mailovou adresu, popřípadě na váš mobilní telefon jako SMS. Zloděj tak i v momentě, kdy fotopast objeví, je již zaznamenán a poškození fotopasti mu nepomůže.

Pokud tedy máte o svůj majetek či vaší rodinu strach, rozhodně tento nepříliš drahý způsob ochrany vyzkoušejte. Nestojí moc peněz a udělá vám obrovskou službu. Uvidíte, že s fotopastí se budete hned cítit bezpečněji a více v klidu.

Related Posts