Pravdou je, že při nákupu mnohých výrobků se ani tak nerozhodujeme na základě kvality výrobku, ale podle toho, jak daný výrobek vypadá, jak je jeho obal designově zpracován či jak na nás zapůsobí jeho etiketa. Vnímáte, že si mnohé výrobky vybíráte jen podle vizáže?

Ovlivněni designem

Cílový zákazník si v mnoha případech vybírá zboží na základě obalu a jeho designu. Pokud vedle sebe uvidí dva výrobky od neznámých firem, vybere si spíše ten, který se mu bude zamlouvat svým designem. Mnohdy se takto rozhodujeme i při nákupu potravin, ale i jiných výrobků. Jak byste si jinak vybírali produkty, kdyby nebyly opatřeny etiketou, ani zajímavým designem? Četli byste více jejich složení a zajímali se o to, odkud pocházejí?

Cílení na zákazníka

Firma by už při návrhu samotného designu výrobku měla přemýšlet nad tím, jaká skupina bude její cílovou. Zda to budou starší osoby, mladí teenageři či děti. Na základě toho se volí samotný obal a jeho designový vzhled. Některé designy jsou s tradičními výrobky natolik spjaty, že si nedovedeme ani představit, že by byly aplikovány na jiné produkty. Důležité je promyslet nejen to, jaký bude mít produkt obal, ale také, jak bude vypadat etiketa či visačka. Originální designové etikety, které mají moderní styl, jsou velmi žádané a dobře oslovují potencionální zákazníky.

Výroba

Aby měl váš výrobek kvalitní design a obal, je potřeba vsadit na profesionály ve svém oboru, který se zaměřují na výrobu specifických doplňků. Obraťte se na peroutka.cz, který ve svém sortimentu nabízí výrobu samolepící etikety, shrink sleeves, obalové fólie apod. Nabízí vám široký sortiment výrobků, které jsou vyráběny také technologií flexotisku či ofsetového tisku. Zaměřují se však nejen na výrobu polygrafických výrobků, ale také papírových tubusů. Jedná se o firmu, která je na trhu již od roku 1991.

Related Posts