Poslat balíček dnes už není ničím složitým. Využít můžete služeb státního subjektu, ale ne vždycky vám vyjdou vstříc, za určité služby musíte zbytečně připlácet a mnohdy ani to nepomůže. Existují soukromé kurýrní a spediční firmy, které přistupují k dodání balíčků a zásilek trochu jinak, moderněji a hlavně mají víc možností. Snaží se svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc a to tak, aby se k nim v budoucnu znovu vrátili a opět skrz ně nechali zásilku poslat. Podobně je na tom také první soukromá a ryze česká kurýrní a spediční firma In Time Kurýr.

Když nedojde dodávka

Odmalička miluji návrhářství a stalo se také mým povoláním. Navrhuji šaty pro všechny. Nebylo to jednoduché, ale dnes mě to živí. Spousta klientek mě navštěvuje z různých koutů republiky, nechají si vzít míry, já jim šaty ušiju a následně pošlu poštou, pokud nemají cestu kolem. Zvykly si na to všechny, které žijí přes sto kilometrů ode mě. Nestalo se mi, že by něco nesedělo nebo bylo špatné. Využívala jsem státní podnik k posílání balíčků, vždycky jsem posílala balíček doporučeně. Pár klientek mi říkalo, že balíček jim přicházel i týden, což se jim nehodilo. Některé potřebovaly šaty ihned. Tak jsem vymyslela jinou možnost dodání“ vypráví Jasmína.

Hledala jsem pod slovíčky kurýrní služba Praha a objevila jich celou řadu. Prozkoumávala jsem jednotlivé nabídky, možnosti a nakonec našla jednu, kterou jsem se rozhodla vyzkoušet. Po republice bylo dodání úplně skvělé, maximálně třiadvacet hodin a mé zákaznice měly oblečení u sebe. Posléze jsem občas něco poslala do Anglie, protože se tam přestěhovala jedna ze zákaznic. Do dvou dnů nebylo co řešit. Všem doporučuji intimekuryr.cz, protože jejich služby si aktuálně nemůžu vynachválit. Co slíbí, to skutečně splní a nemusím ani připlácet za expresní dodání do druhého dne“ uzavírá mladá módní návrhářka.