Možná si klepete na čelo, že nejste Rotchild s vilou, abyste si mohli dovolit vlastní bazén. Ale také jste si možná nějakou dobu neprohlédli nabídku prodejců bazénů. Mít doma své koupališťátko, wellness, to již není problém.

Venkovní bazény: Jak je vybírat?

Jen se podívejte kolem sebe, že i u malých chatek mají lidé venkovní bazény, aby se nemuseli cákat na veřejném koupališti se stovkami dalších lidí. Nejde o nijak drahou záležitost, nejtěžší spíš je, který bazén vybrat. Běžné plastové bazény dělí výrobci na několik typů, často se selektují dle vzhledu nebo systému odčerpávání vody. Velmi oblíbené jsou bazény zapuštěné do země. Navazují tak na dlažbu, vstup do nich je příjemný a vy nemusíte složitě překračovat plášť. Takový bazén může mít skimmer, což je zdířka ve stěně, která odčerpává vodu. Existují i přelivové bazény, kdy voda odtéká po celém obvodu, tento jev znáte z akvaparků. Výhodou tohoto bazénu je, že má tzv. napnutou hladinu, tudíž voda sahá až po okraj, necáká tak nikde kolem.

Zahradní bazén: Snadná a levná údržba

Zahradní bazény dnes nabízí opravdu komfort, protože materiály jsou odolné a dlouho vydrží. Chcete si užívat vody i v zimě? Žádný problém, stačí speciální zastřešení zahradních bazénů, kdy si budete moct dávat tempa i za nepříznivých teplot nebo v dešti. Můžete si vybrat z typových bazénů, nebo vám specializované firmy udělají bazén na míru. Pokud hledáte zahradní plastový bazén, oslovte firmu Bazény Šulc, kde vám poradí s výběrem i třeba s tím, kam bude nejlepší zahradní bazén umístit. Dále vám vysvětlí, co je třeba k výbavě, jaká bude nejlepší filtrace apod. Vše si můžete ohmatat na vzorovém zahradním bazénu, přičemž vám odborníci vše vysvětlí a ukážou, že mít vlastní bazén není přepych ani obtíž. Tak co, který bude zdobit vaši zahradu?

Related Posts