Nemáte rádi nudu a stereotyp a hledáte originální dekorace, které zkrášlí a zútulní váš byt či dům?

Pak vyzkoušejte tapety, které se opět dostávají do módy. Klasické tapety jsou pro vás nudné nebo fádní? A co 3D fototapety?

Proč si pořídit 3D fototapety?

Tento typ tapet promění každou místnost k nepoznání. Je to skvělý designový kousek, který se hodí do každého interiéru. Nejčastěji však nacházejí své uplatnění v obývacím či dětském pokoji nebo v ložnici. Kromě toho, že zeď ozdobí nádherným plastickým vzorem, nabízejí i celou řadu dalších výhod. Mají vynikající krycí schopnosti, takže je můžete využít i tam, kde jsou na zdech drobné nesrovnalosti či vady, které chcete zakrýt. Pokud máte místnost menších rozměrů, vhodně zvolené vzory vám ji pomohou opticky zvětšit. Dokážou navodit žádoucí optické klamy. Jejich design je atraktivní a originální.

Na koho se obrátit?

3D tapety nabízí celá řada firem i e-shopů. Pokud chcete mít doma tapety s originálními a patentovanými vzory, které nikde jinde neuvidíte, obraťte se na modales-shop.cz, kde si můžete vybírat 3D fototapety a tapety vliesové z kvalitních druhů materiálů. Díky tomu, že se tapety vyráběhí ve vysoké kvalitě, jsou odolné vůči otěru a vlhkosti a to v případě, že na jejich péči použijete jemný navlhčený hadřík. Spoje mezi jednotlivými pásy jsou velmi diskrétní a zajišťují tak dokonalý a realistický vzhled obrazu.

Zajímavé jsou také 3D obrazy na plátně, které má e-shop ve své nabídce a to v různých rozměrech a prohlédnout si můžete jak obrazy jednodílné, tak i vícedílné, které si stále častěji nacházejí své příznivce. Volit můžete z celé řady motivů. Mezi nejvíce vyhledávané patří motivy krajiny či města, zátiší a velké oblibě se těší také mapy světa na korku.

Related Posts