Pokud chceme mít domácnost dokonale čistou a uklizenou, je potřeba si pro úklid pořídit šikovné domácí pomocníky. Také nabízí i značka blackanddecker, jejíž výrobky si můžete nejen prohlédnout, ale také objednat v e-shopu blackanddecker-naradi.cz.

Vyberte si pomocníka pro vás

V nabídce společnosti naleznete ruční či tyčové akumulátorové vysavače, akumulátorové zametače,  parní mopy a parní čističe a čističe oken. Samozřejmostí je i příslušenství pro úklidovou techniku.

  • Ruční akumulátorové vysavače

Jsou velmi oblíbené a to díky kompaktní velikosti, nízké hmotnosti a především je máme vždy k dispozici. Je to dokonalá moderní obdoba smetáčku a lopatky. Díky baterii není potřeba přímé zapojení do elektrické sítě, takže nám nepřekážejí žádné kabelky a s vysavačem se dostaneme i do hůře přístupných míst. Volit můžeme z varianty pro suché nebo mokré vysávání. Vysavače pro suché vysávání nabízejí propracovanější vícestupňovou filtraci. Značka black+decker nabízí modely nejen kvalitní a funkční, ale také spolehlivé.

  • Tyčové akumulátorové vysavače

Ideální pomocníci, kteří zajistí rychlý a efektivní úklid. Jsou stále po ruce a to bez zbytečných kabelů. Disponují výkonnou lithiovou baterií a moderním elektromotorem, což je záruka dostatečného výkonu, který je potřeba pro běžný úklid domácnosti. Zvládnou i úklid v domácnosti, kde je domácí mazlíček nebo malé dítě. Některé modely mají navíc ve výbavě podlahovou hlavici s turbo kartáčem, jež je vhodný téměř pro všechny typy podlah. Vysajete s ním i koberec.

  • Akumulátorové zametače

Ideální pomocníci pro rychlý úklid domácnosti a to především na koberce. Základ tvoří rotační kartáče, jež nabírají nečistoty a vedou je do zásobníku. Provoz je tichý a na jedno nabití akumulátoru relativně dlouhý. Zajistí úklid nejen jemných, ale i hrubých nečistot a poradí si i s vlasy a zvířecí srstí.

Related Posts