Nelíbí se vám, když musíte nechávat svůj vůz každý den na dešti? Nebylo by mu lépe v garáži? Každý garážovaný vůz má delší životnost a dokonce i po mnoha letech používání může vypadat skoro jako nový. Garáž ho ochrání před nepřízní počasí a také je pro něj bezpečným úkrytem třeba před zloději.

Dopřejte si levnou a kvalitní garáž

Mnoho lidí žije v představě, že jsou garáže velmi drahé a že jsou zbytečným luxusem. Garáže ovšem nejsou drahé, velmi kvalitní plechové garáže můžete pořídit již za minimální ceny kolem deseti tisíc korun. Tento druh garáže má oproti zděným garážím mnoho výhod, kromě ceny jde o rychlost výstavby, zatímco běžnou garáž byste stavili velmi dlouho a zabrala by vám mnoho práce a času. V ceně plechové garáže je i doprava a montáž. Během několika dnů vám může na zahradě stát vaše vlastní garáž a to za minimální náklady.

Plechové garáže si můžete objednat u stalconcept.cz nebo profistahl.cz. U garáží si můžete vybírat, jak budou velké, nabízí se vám mnoho rozměrů, ale také provedení, Například podle střechy si můžete vybrat garáž se sedlovou střechou, s bočním spádem nebo se zadním spádem. Nabízí se vám také mnoho barevných variant, garáž může být v lesklém povedení, v matném provedení a také může být ve velmi vzhledné imitaci dřeva. Plechové garáže jsou velmi kvalitní, pevné a zajistí vám dlouhou životnost. Na každém pozemku vypadají skvěle. Jejich pořízení vám nedá téměř žádnou práci, pouze připravíte terén, protože garáž musí být na rovném povrchu a musí být vypodložena v rozích, na to je ideální betonová deska nebo betonové patky s přesahem 15 centimetrů. Ukotvení garáže vám za příplatek udělá i samotná firma. Pokud máte na pozemku dostatek místa, nad plechovou garáží neváhejte, stane se investicí, která vám bude každý den dělat radost.

Related Posts