Stěhujete se, ať už do vedlejšího bytu či na druhý konec republiky, a zvažujete, zda na to máte dostatečnou odvahu a kapacitu? Ze stěhování se může stát náročný proces, pokud ovšem přesně nevíte, jak na to. Svěřte se do rukou našich profesionálů, kteří zajistí hladký průběh stěhování v pohodě, klidu a beze stresu.

Naše firma STĚHOVÁNÍ BRNO nabízí komplexní služby v oblasti stěhování. Stěhujeme v mezinárodním měřítku, a to byty, kanceláře, sklady i firemní prostory. Disponujeme speciálními polstrovanými stěhovacími vozidly, která jsou vybavená nakládacími rampami. Zajistíme pro vás vše, první kontakt začíná vyslechnutím vašich představ a vytvoření nezávazné kalkulace. Dále už vše probíhá klasicky – přijedeme, zabalíme věci, uskutečníme nakládku, následuje samotný převoz, monitoring prostoru a vyložení předmětů na novém místě.

A co můžete udělat pro ještě hladší průběh stěhování a ušetření nákladů předem? V první řadě kontaktujte servis STĚHOVÁNÍ BRNO s nezávaznou poptávkou, během které vytvoříme společnou představu o náročnosti a ceně. Zajištění volného místa k parkování pro stěhovací vůz je více než vhodnou záležitostí, která ušetří cestu a zkrátí čas nakládky. Pečlivým zabalením všech věcí předem výrazně redukujete cenu, protože pak se bude jednat pouze o naložení věcí, převoz a vyložení v cíli. Pokud máte možnost, nachystejte přesný seznam věcí, které potřebujete převézt. Budeme se tak lépe orientovat my i vy. Zjistěte také podmínky použitelnosti schodiště a výtahu v den stěhování. Pokud si dáte s těmito věcmi práci, stěhování bude o dost kratší a snazší.

Pokud si nevíte rady, obraťte se NA STĚHOVÁNÍ BRNO, můžete se spolehnout na kvalitu, za kterou ručíme. Disponujeme dlouholetou praxí, zkušenostmi a jsme schopni pro vás stěhování navrhnout a zajistit velice komfortně. Další naší předností je pojištění, a v neposlední řadě příznivé ceny, které nezatíží váš finanční rozpočet. Řídíme se jednoduchým heslem: ,,Náš zákazník, náš pán.“

Naši firmu STĚHOVÁNÍ BRNO najdete v Brně, kde má své sídlo. Zde už na vás čekáme a budeme se těšit na budoucí spolupráci.