Lokalita Horního Žižkova nabízí možnost pořídit si nové byty v rámci rezidenční čtvrti Na Vackově, kde nyní probíhá další etapa výstavby, a přibývají další bytové domy. Celkově jde o 4 nové bytové domy, které nabídnou 232 moderních bytů. Tyto byty se nacházejí na příjemném místě v blízkosti parku Židovské pece a v okolí vám nebude nic z občanské vybavenosti chybět.

Bydlete v moderním bytě

Každý si zaslouží kvalitní bydlení, ale musíme se samozřejmě vždy rozhodovat podle našich finančních možností. A pokud si můžete dovolit bydlení v nové rezidenční čtvrti v hlavním městě, máte vyhráno. Projekt Byty Na Vackově v nové etapě umí nabídnout opravdu mnoho. Už zde stojí 5 bytových domů a nové 4 bytové domy v moderním střihu zvýší celkovou dostupnost bydlení ve zdejší lokalitě. Spolu s 232 novými byty přibývá také 158 garážových stání. Toto bydlení charakterizuje:

  • Minimalistická a elegantní architektura
  • Vysoká kvalita a funkční řešení interiérů

Zkrátka vše, jak očekáváte od moderního bydlení, kde se uplatňuje zejména trend minimalismu a elegance. Bytové domy mají také velmi nápaditou architekturu, která skvěle zapadá do atmosféry moderního Žižkova. Kolaudace bytů je očekávána v roce 2024, ale už nyní jsou byty v prodeji a rychle mizí, takže pokud máte zájem, určitě stojí za to se podívat na nabídku.

Vše budete mít na dosah

Kromě samotných bytů je samozřejmě vždy důležitá lokalita, kdy Žižkov rozhodně patří k těm lepším čtvrtím v Praze. Máte to blízko do centra, celkově zde jsou bohaté možnosti pro nakupování, návštěvu kaváren, restaurací a barů. Vaše nové bydlení na Žižkově vám umožní kdykoliv vyrazit do divadla, galerie nebo do kina. V blízkosti máte také dostupná sportovní centra, která využijí nejen rodiny s dětmi. Žižkov je rozvíjející se lokalita, kde v budoucnu přibude ještě nové městské centrum, a to na území bývalého nákladového nádraží Žižkov.

Related Posts