Daný problém se typicky týká spíše rodinných domů či chat, jejichž podlaha v poslední době prošla rekonstrukcí. Je nutné si uvědomit, že v mnoha případech nejde pouze o moderní podklad pod vaše nohy, ale důležité je i vyřešení přechodu mezi obytnou plochou a sklepením. Jak na to?

Technologické vychytávky

Nejspíše každý z vás důvěrně zná klasický těžký zadlažďovací poklop. Ten je známý svým odpudivým vzhledem, širokou mezerou mezi ním a okolní podlahou, stejně jako zbytečně velkou hmotností. V dnešní době však existují mnohem lepší a příjemnější způsoby, jak se dostat do sklepa.

Typickým příkladem je podlahový poklop od firmy Kovovýroba Dan Chudoba. Ve všech případech se jedná se o originální zámečnickou práci, která se stane decentním doplňkem místnosti. Díky tomu splyne s okolním podkladem a nebudete o daném vstupu ani vědět.

Velkou výhodou je především elektrický pohon, jenž funguje stisknutím jednoho tlačítka. Už nikdy nebudete muset řešit namáhavé mechanické zvedání a zavírání, což ocení hlavně starší lidé a děti. Důležitým aspektem je samozřejmě i bezpečnost, kdy díky velmi pomalému klesání vlastní vahou nedojde ke skřípnutí.

Snadný projekt

Rozhodně není potřeba obávat se velkých zásahů do vašich podlah a zdí, jelikož se dočkáte šetrné a svižné montáže. Stačí vyfotit konkrétní prostor, dodat požadované rozměry a počkat si na realizaci, dodání a instalaci nového poklopu. Nezáleží na tom, v jaké části České republiky žijete.

Stačí si otevřít internetové stránky pod odkazem danchudoba.cz, prohlédnout si možnosti a následně si rozkliknout kategorii „Kontakt“, kde naleznete adresu fyzické provozovny, telefon i e-mail. Počítejte s částkami okolo dvaceti čtyř tisíc korun, což je oproti konkurenci velmi nízká cena.

Related Posts