Krkonoše jsou místem, které doslova láká k aktivnímu odpočinku. Pokud i potřebujete vyčistit hlavu a vyrazit do krásné přírody, nabízí se vám zde nekonečné množství turistických tras i příležitostí k lyžování nebo běžkování. Nikde jinde se tak skvěle nenabijete energií než právě na tomto místě, ze kterého energie doslova sálá.

Apartmány, ve kterých vám nic chybět nebude

Základem je ovšem ubytování, od kterého se bude odvíjet, jestli bude vaše dovolená příjemná či nikoliv. Pro ubytování Krnonoše nabízí opravdu mnoho možností. Pokud hledáte apartmány, které vám nabídnou pohodlí, komfort a jsou na skvělém strategickém místě, pak je skvělou volbou Apartmán Stará Škola v Krkonoších.

Nabízí útulné a moderně vybavené apartmány, kde máte po ruce vše potřebné, od sociálního zařízení až po kuchyňku nebo televizi. Je zde kolárna, lyžárna, fitness, dvě sauny, masážní vana a bazén. Toto místo je jako stvořené i pro Wellness pobyty, u kterých o vás bude pečováno po vaší psychické i fyzické stránce. Kousek od apartmánu máte k dispozici hospůdka i stezky. Samozřejmostí je vlastní parkoviště. Čeká vás tu klid, nádherný výhled do okolí a ubytování, na které budete rádi vzpomínat.