Láká Vás představa mít v obývacím pokoji červený koberec a nevíte, kde jej snadno a rychle koupit? V sortimentu zboží společnosti Vopi najdete i více extravagantní kusové koberce, než jsou ty v červené barvě.

Na co myslet při výběru koberce?

Pryč jsou časy, kdy z domácností mizely kusové koberce jeden za druh. Dnes tato pokrývka podlahy dokresluje, jak design celé místnosti, tak vytváří příjemný dojem celé místnosti. Kusové koberce vyžadují jiný typ údržby, než je tomu u třeba u plovoucí podlahy nebo parket, avšak pokud raději vysáváte, než vytíráte, je koberec to pravé ořechové právě pro Vaši domácnost. Z nabídkového katalogu společnosti Vopi můžete objednat červené koberce s vysokým vlasem i koberce v tentýž barvě s geometrickými vzory. Nákup koberců do domácností i kancelářských prostor se díky konfigurátoru na webových stránkách firmy Vopi stane zábavou. Na základě pro Vás důležitých parametrů můžete koberec volit nejen podle barvy, ale také podle materiálu, výšky vlasu či třídy. Z bohaté nabídky si vybere i ten nejnáročnější klient.

Nášlapy na schody do Vašeho domu

Lidé bydlící ve vícepatrových rodinných domech v poslední době přichází také na výhody nášlapů na schody. Veškerý sortiment tohoto zboží objevíte zde www.vopi.cz/naslapy-na-schody/. Jejich podstata spočívá především v zabránění opotřebení schody a zabránění nechtěnému podklouznutí. Třebaže mají nášlapy na schody spíše praktické upotřebení, lze je použít také jako módní doplněk. Za to vděčí především lemovanému obšití. Aby mohly poskytnout dokonalou ochranu schodu i udržet tvar, byly opatřeny pevnou hranou. Nášlapy na schody si zamilujete také pro jejich snadnou údržbu. Čistí se velmi snadno měkkým kartáčkem a mýdlem. Použít lze rovněž prací prášek.

Related Posts