Pustit se do celkové rekonstrukce bytu je závažné rozhodnutí a přináší s sebou mnoho vypjatých stresových situací. Pokud se rozhodnete k rekonstrukci domova v páru, připravte se, že k nějaké rozepři jistě dojde. A to nejen mezi vámi, ale možná také s řemeslníky, dodavateli nebo se sousedy, kteří si budou stěžovat na přílišný hluk. Před zahájením samotné rekonstrukce vyvěste na nástěnku oznámení o stavbě s omluvou. Není na škodu připojit kopii stavebního povolení, které ke rekonstrukci bytu potřebujete. Věřte, že lidé jsou všeteční a bude je to zajímat.

Ujasněte si, co v bytě potřebujete

Při prohlížení katalogů nebo webových stránek o bydlení vás jistě mnohokrát napadne, že přesně takový byt chcete. Všechny vypadají úžasně, moderně a všichni vám ho budou závidět. A to je velká chyba, které mnozí později litují. Pro vás nejdůležitější funkčnost a praktičnost celého vybavení, až pak vybírejte podle vzhledu, zejména pokud nežijete sami. Různé 3D programy, které naleznete na internetu vám v tomto směru velmi pomohou a rekonstrukce bytu Ostrava dostane reálnou podobu.

Nastavte si reálný finanční limit

Zjistili jste si cenu všeho potřebného k rekonstrukci vašeho bytu a podle toho nastavili cenový limit? Věřte, že se vždy najde něco navíc. Nějaká maličkost – Polička navíc, chybějící šrouby, špatné odpady – možností je opravdu mnoho a i malé částky se postupně nastřádají a limit se může navýšit i o tisíce. Zejména u rekonstrukce domu Ostrava, ale i bytu mějte připravenou částku navíc pro nečekané výdaje.

Nic neuspěchejte

Možná máte pocit, že rekonstrukce kuchyně Ostrava může být za víkend hotová, ale to se vám jistě nepovede svépomocí. Nastavte si reálný časový plán. Počítejte s tím, že vám bude trvat podstatně déle než profesionální společnosti, jakou je například firma ZarizujiByt, která sídlí v Ostravě a připraví vše, od samotného návrhu, až po samotnou realizaci.

Related Posts