Patříte mezi milovníky méně tradičních exteriérů či interiérů? Pak zavítejte do e-shopu Stonegallery.cz, který nabízí široký výběr obkladů do všech bytových prostor. Pokud hledáte materiál pro exteriéry, i ten zde naleznete. Společnost si celou řadu obkladů nechává vyrábět přímo na míru, přičemž vychází především z požadavků aktuálních trendů. Vzhledem k tomu, že veškeré materiály instalují zaměstnanci společnosti, znají jejich vlastnosti. Díky tomu mohou poradit s volbou vhodného druhu materiálu pro konkrétní prostory.

Obklady

Prohlédnout si tak můžete nejen obklady na fasády, ale na sokly, zídky a další exteriérové plochy. Obklady a dlažbu lze vybírat nejen dle prostoru, do něhož je chcete umístit, ale také dle barvy či vhodného druhu materiálu. Nabízí se vám celá řada možností – obklady kamenné, cihlové, sádrové či betonové. Velmi oblíbená je též imitace kamene nebo některé druhy přírodních materiálů mezi něž patří pravý kámen nebo pálené cihly.

Dlažba

Vzhledem k tomu, že podlaha celkem dost ovlivňuje vzhled nejen interiéru, ale i exteriéru, je potřeba jejímu výběru věnovat dostatečnou pozornost. Jednou z možností může být kvalitní a originální dlažba. Její vhodně zvolený druh dodá jakémukoli druhu prostoru nejen jedinečný, ale také originální vzhled. Vybírat lze dlažbu různého typu – betonovou, keramickou, kamennou nebo třeba dlažbu, která imituje dřevo.

Mezi nejčastější důvody, proč si vybíráme dlažbu, patří její snadná údržba a dlouhá životnost.

Tip pro vás: Pokud hledáte dlažbu, která bude odolná vůči vodě, mrazu a vysokým teplotám, rozhodně volte dlažbu vyrobenou z přírodního kamene. Tento druh dlažby je také ideálním izolantem a je vhodný jak do exteriéru, tak i do interiéru. Vybírat si můžete i různé barevné varianty. Obdobné vlastnosti má také dlažba keramická.

Related Posts