Sehnat dobrého řemeslníka není mnohdy jednoduché. Na venkově se vám většinou dostane rady, abyste šli do hospody, kde se dá sehnat a dojednat téměř cokoliv. V dnešní době to ovšem platí stále méně. A pokud budete shánět nějaký produkt, speciální materiál nebo určitou službu, pochodíte jen výjimečně. Přitom existuje rychlý a jednoduchý způsob, který je navíc zcela zadarmo. Stačí otevřít internet a vyhledat službu pod názvem trh pohledávek. Zadáte svůj požadavek a pak si už jen vybíráte z nabídek.

Jak postupovat

Nejprve zadáte svou poptávku na řemeslníka, službu, produkt či cokoliv jiného. Trh pohledávek vaši poptávku zpracuje a rozešle všem relevantním řemeslníkům či firmám, které má ve své databázi. Samozřejmě musíte uvést svou e-mailovou adresu nebo telefon, aby vás mohli řemeslníci či firmy kontaktovat a nabízet vám své služby či produkty. Vy si můžete vybírat podle cenových a dalších podmínek, které pro vás budou nejvýhodnější.

Jak poptávkový systém funguje

  1. Do jednoduchého formuláře zadáte svůj požadavek na řemeslníka, produkt nebo službu
  2. Pracovník TrhuPoptávek.cz ověří formální správnost požadavku, který rozešle relevantním

dodavatelům

  1. Dodavatelé, kteří budou mít o vaši poptávku zájem, vám zašlou svou nabídku na váš email nebo vám zavolají
  2. Výběr nejvýhodnější nabídky je zcela na vás

Poptávku je dobré co nejvíce upřesnit

Čím více svou poptávku upřesníte a konkretizujete, tím lépe se dodavatelé budou moci orientovat. Poptávku můžete doplnit například připojením vizualizace, fotografie či další dokumentace. Řemeslníci či firmy si tak budou moci učinit přesnou představu o vašem přání, což pomůže k rychlejšímu vyřízení i k upřesnění cenové kalkulace. K urychlení přispěje i uvedení termínu a místa dodání.

Co lze na trhu poptávek požadovat

Poptávat lze prakticky všechno, co se týká řemeslných prací, služeb či konkrétních produktů či materiálů. Stačí zadat poptávku zdarma – Na, a očekávat nabídky, ze kterých si můžete vybírat.

Related Posts