Stále více a více lidí chce mít doma vířivku. A ne žádnou obyčejnou, ale luxusní, ergonomicky tvarovanou a designovou. Vířivé vany prošly za posledních deset let obrovským technologickým vývojem. A co konkrétně Vám tedy mohou vířivky nabídnout?

  • Špičkové trysky, které zajistí komplexní masáž těla. Hydromasáž unavených nohou i ztuhlého krčního svalstva. Využijte ty nejlepší možné dostupné technologie. Vše ve velmi vysoké kvalitě, aby byla zajištěna dlouhá životnost vířivek.
  • Moderní design. Každý očekává, že bude vířivka designovým doplňkem interiéru či terasy a zahrady. Vyberte si barevné provedení, které se Vám nejvíce líbí. Výrobci vířivých van spolupracují s předními světovými designéry a na výběr máte opravdu spoustu variant.
  • Ergonomicky tvarovaná a pohodlná místa. Ve vířivce chcete opočívat a relaxovat. Proto jsou pohodlná místa k sezení či ležení nezbytností. V showroomech můžete vyzkoušet, jaké vychytávky určitý model obsahuje a sami uvidíte, který model je pro Vás nejpohodlnější.
  • Čistá voda bez starostí. Nikdo nechce trávit čas čištěním vody a čistá voda je základem. Moderní vířivky Vám proto přinášejí téměř bezúdržbové chytré systémy čištění vody, kdy je opravdu minimální potřeba desinfekčních prostředků. Tyto systémy často využívají sůl, která přirozeně desinfikuje vodu, a přitom nedráždí pokožku.
  • Snadná ovladatelnost. Dotykový display, jednoduché a intuitivní ovládání. Přepínání programů, vypínání jednotlivých trysek, osvětlení, hudba, vše musí být pěkně přehledné a dostupné.
  • Energetická nenáročnost vířivek. Luxusní vířivky jsou promyšlené do nejmenších detailů. Pěnová izolace, termokryty a důmyslné filtrační systémy jsou součástí nízkoenergetických vířivek. Zajistí Vám energetickou nenáročnost vířivek. Vy si tak můžete komfort teplé lázně vychutnávat po celý rok.

Nechte se hýčkat, užijte si opravdový luxus a ty nejlepší dostupní technologie. Ve SPA Studio můžete oblíbené modely luxusních vířivek i vyzkoušet a budou se Vám věnovat zkušení specialisté.

Related Posts