Napadlo vás někdy, co se děje s vraky lodí, které zničí tajfun? Přemýšleli jste někdy nad tím, jak moc je odolné dřevo určené na výrobu lodí, když odolává vodě, větru, slunečnímu žáru, škůdcům i desítky let? Lodě z Dálného východu působí někdy až mysticky a tajemně a právě dřevo z těchto lodí můžete mít ve své interiéru i vy.

Vraky lodí jsou téměř neprodejné, ovšem materiál, ze kterého se lodě vyrábí, je i nadále použitelný. Na e-shopu shipwood.cz zjistíte, že dřevěné mozaiky, nejsou vyrobené z „obyčejného“ dřeva, nýbrž ze dřeva, které má příběh a neskutečnou historii.

Originální dřevěné mozaiky mohou zdobit domov i kancelář

Dřevěné obklady z lodí z Dálného východu jsou ve formě mozaik, z nichž neexistují dvě totožné. Každá dřevěná mozaika je originálem s tajuplným příběhem. Dřevěné mozaiky s příběhem se vyrábí precizně, jednotlivé části „dřívek“ mají různou velikost. Záleží jen na vás a vašem interiéru, zda dáte přednost malým obdélníkům či tvaru čtverce.

Barevné odstíny dřevěné mozaiky připomínají místo odkud pochází, z lodí, které brázdily moře mezi Thajskem, Malajsií, Čínou, Japonskem, Filipínami a ostatními zeměmi Dálného východu.

Výběr z více než sta dekorů

Každá mozaika je jedinečná vzhledem i příběhem, který skrývá. Přes sto různých dekorů představuje tolik možností, že je téměř nemožné nenajít tu pravou do každého interiéru.

Dřevo stále patří mezi nejoblíbenější materiály při výbavě interiéru. Dřevěné mozaiky z Dálného východu vytvoří jedinečný interiér, kde se skloubí teplo a útulnost s dobrodružstvím a tajemnem.

Shipwood.cz je e-shop, kde objevíte velkých výběr dřevěných mozaik z lodí z Dálného východu, mozaiky z masivního dřeva a mozaiky z exotických kokosových ořechů. Vybírejte z mnoha dekorů a vytvořte jedinečný domov nebo kancelář.