Ač poslední hřejivé dny ještě spadají do babího léta, přesto je ve vzduchu cítit neoddiskutovatelná blízkost zimy. Barvy léta se mísí s barvami podzimu a zima na sebe nenechá dlouho čekat. Nezadržitelně se blíží i nová topná sezóna. Připravte se na ni ještě dnes a předejděte nepříjemným momentům, které dozajista zná každý z nás. Jak na to? To zjistíte zde.

H2: Odvzdušňování topení je základem úspěchu

Ať už bydlíte v panelovém bytě, nebo v rodinném domě s ústředním vytápěním, dozajista každý rok podstupujete tu samou proceduru – odvzdušňování topení. Je to ten nepříjemný proces, kdy je všude spousta kýblů, vody, špíny a vy se mezi tím vším snažíte dostat přebytečný plyn z otopné vody a všech zařízení v tepelných soustavách. Pokud byste tak neučinili, topení by nefungovalo správně a dostatečně by v zimě nehřálo. Vám by se tak reálně mohlo stát, že byste zimu proklepali pod dekou.

Automatický odvzdušňovací ventil

Přitom existuje šikovný malý pomocník, se kterým tento úkon zvládnete raz dva. Automatický odvzdušňovací ventil. Tento ventil vám zajistí rychlé a kvalitní odvzdušnění celého topného systému bez zbytečného nepořádku.

Konstrukce vybraných typů automatických odvzdušňovacích ventilů je rozebíratelná, takže umožňuje snadné vyčištění samotného ventilu. Ventily mají patentovaný dvoukomorový odvzdušňovací princip. Speciálně navržený plováček zaručuje kvalitní a rychlé odvzdušnění systému. Precizně opracované mosazné a plastové tělo je ideálně tvarované s ohledem na funkci a konstrukci. Bublinky, které vám v radiátorech a trubkách případně běhají, tak nebudou mít žádnou šanci.

Připravte se na topnou sezónu s automatickým odvzdušňovacím ventilem

Automatické odvzdušňovací ventily jsou svatým grálem pro všechny, pro které je odzvdušňování topení spíše mučící technikou. Firma Afriso vám nabízí nejen širokou nabídku vysoce kvalitních automatických odvzdušňovacích ventilů, ale také profesionální montážní servis, díky kterému vám budou odvzdušňovací ventily sloužit dlouhá léta. Vyzkoušejte i vy výjimečnou kvalitu Afriso za příznivou cenu. Podívejte se na stránky https://eshop.afriso.cz/, nebo rovnou zavolejte na číslo +420 272 953 636.