Snad každý ví, že povrch mnoha strojů a předmětů může být snadno poškozen, pokud nedojde k povrchové úpravě. Kvalitní povrchová úprava několikanásobně zvýší životnost i odolnost povrchu. Pokud se chcete věnovat lakování a povrchovým úpravám, potřebujete k tomu vhodné profesionální vybavení. Takové vybavení vám pochopitelně nezajistí nikdo jiný než specializovaná společnost. V tuzemsku je expertem na tento sortiment firma EKOL s.r.o. Potřebujete vhodné zařízení pro povrchovou úpravu? Výrobní portfólio firmy je velmi široké a potěší i náročné zájemce.

Vše pro lakování

Pokud potřebujete profesionální lakovnu, firma vám zajistí práškové lakovny, elektroforetické lakovny a lakovny s tekutými nátěrovými hmotami. Jaké potřebujete lakovací kabiny? Firma dodává lakovací linky jako technologické celky, kde je vše potřebné, od přípravy povrchu až po nanášení nátěrových hmot, sušení nebo vypalování nátěrových hmot s chlazením dílců. Součástí mohou být i další zařízení, třeba pro přípravu technologické vody, čištění odpadních vod a čištění odpadní vzdušniny.

Galvanické linky

Jsou vaším cílem zařízení pro galvanické linky? Jde o linky sloužící k elektrolytickému pokovení a elektrochemické úpravě povrchu dílců. Firma realizuje vanové linky s množstvím elektrolytických a chemických technologií. Firma vám navrhne takové řešení, které bude odpovídat vašim požadavkům, také vám může poskytnout kompletní poradenství. Více informací naleznete přímo na webových stránkách firmy ekol.cz.