Toužíte po moderním bydlení se vším všudy? Takové bydlení si zpravidla představíme v bytě a ve velkém městě, kde se nebudeme muset o nic starat. Takový byt by vám měl poskytnout maximální pohodlí, ale také dostatek soukromí a nepochybně očekáváme dobrou dopravní dostupnost do centra nebo za prací. To vše vám může nabídnout lokalita Malešický háj, která zároveň nabízí dostatek zeleně a je určena pro klidné bydlení v naší metropoli.

Ideální pro milovníky soukromí

Bydlení ve městě je z velké části anonymní, takže kdo má rád soukromí, tento aspekt jej sám o sobě uspokojí. Některá místa jsou pro to ale vhodnější než jiná. A právě takovým ideálním místem je nově vznikající rezidenční projekt Malešický háj. Nové byty Malešice jsou totiž situovány celkem v 5 bytových domech, kde je celkově pouhých 107 bytů. To samo o sobě je předpokladem pro dostatek soukromí, a to i ve veřejných prostorách.

Soukromí vám zajistí také členitá architektura, kdy v tomto případě můžete u jednotlivých bytů využívat předzahrádky, balkony nebo lodžie. Exkluzivní prostory potom nabídne střešní penthouse, který má rozlohu přes 139 m2. Všechny byty se vyznačují:

  • Minimalistickou architekturou
  • Promyšlenou funkční dispozicí

Ty nejmenší byty zde představují garsoniéry o rozloze 31 m2 vhodné pro jednotlivce či dvojice, přičemž i v menších bytech najdete promyšlené detaily. Minimalistická architektura se snoubí s přírodními materiály, které jsou tolik typické pro dnešní vysoce moderní a stylový architektonický směr.

Nedotčená okolní příroda

Kdo má rád soukromí, má často rád také pohled na zeleň. To vám v tomto případě nabídne Malešický les, který je kouskem opravdové přírody. Bydlení v pražských Malešicích respektuje přírodu samotnou architekturou bytových domů, kde bytové domy nepřesahují 5 podlaží. Proto dokonale splynou se zdejší krajinou a nenarušují její ráz.