Přemýšlíte nad změnou dosavadního zaměstnání, ale máte strach, že hledání nového zaměstnání bude velmi náročné? Hledání nového pracovního místa vám usnadní vyhledavač práce, který sdružuje nabídky od zaměstnavatelů z kvalitních pracovních portálů i profesních stránek firem.

Šance na úspěch

Právě díky tomu získáváte větší šanci na úspěch při vyhledávání nového zaměstnání. Zavítejte na vyhledavač práce Jobsi, který je největším vyhledavačem práce a brigád v České republice. Vyhledávat zde můžete na základě zadání pracovní pozice a místa výkonu či filtrovat nabídky dle oborů, kraje či názvu pracovní pozice. Stačí tak jen pár kliknutí a snadno se dostanete k rozmanité nabídce pracovních míst v zadané lokalitě.

Chci vědět víc

Pokud se vám bude jakákoliv pracovní nabídka zamlouvat, stačí kliknout na „Dozvědět se více“ a budete přesměrováni na konkrétní portál či profesní stránku, kde se o pracovní pozici dozvíte více. Především, jaká je náplň práce, specifické požadavky, informace o pozici, co je vám nabízeno, kdo pozici nabízí a jaká bude mzda či další benefity. Zde můžete zadavateli inzerce také odeslat zprávu či životopis k inzerované pozici.

Vždy informováni

Abyste byli vždy dostatečně informováni, můžete si tlačítkem „Přidat do oblíbených“ vložit do schránky vaše oblíbené pozice a vytvořit si tak vlastní seznam pozic, které vám budou zasílat na vás e-mail.

Vše zdarma

Skvělé také je, že se na Jobsi nemusíte zaregistrovat, ani platit žádné poplatky za zprostředkování těchto služeb. Vše je zdarma. Není vyžadována žádná registrace, ani poplatky.

Inzerce práce

Kromě toho, že můžete na Jobsi nabídky práce vyhledávat, můžete zde využít možnost inzerce práce zdarma. Stačí kliknout na „Vložit inzerát“, kde se vám otevře seznam portálů, se kterými jsou ve spojení. Zde si můžete vybrat, kde chcete nabídku inzerovat.

Related Posts