Ve výrobě je důležité dokázat spojit různé materiály. Ke spojování se vždy nepoužívá pouze sváření nebo lepení, ale také spojování za pomoci spojovacího materiálu. Pokud potřebujete zajistit spojovací materiál, nejlepší možností je obrátit se na specializovanou společnost SARIV – Němčík s.r.o., která nabízí spojovací materiál na svém webu sariv.cz.

Jaký spojovací materiál se vám nabízí?

Můžete si vybírat trhací nýty v široké nabídce. Může jít o nýty s plochou hlavou, zapuštěnou hlavou, velkou hlavou, extra velkou hlavou, vroubkované nýty, nýty multigrip, uzavřené nýty, rozpěrné nýty, zemnící nýty, rozštěpné nýty nebo třeba barevné nýty. Jednou ze služeb společnosti je i poradenství. Sortiment je na webu velmi přehledně rozdělený a také popsaný, takže snadno najdete přesně to, co hledáte.

Pokud si nejste s výběrem spojovacího materiálu jistí, můžete se na společnost obrátit a proškolení obchodní zástupci vám ochotně poradí. Kromě nýtů společnost nabízí také modulární systémy a různé stroje a nářadí, jde především o sortiment pro trhací nýty, pro nýtovací hlavice, pro lisovací prvky, pro přivařovací prvky a pro plné a poloduté nýty. Nabízí se vám také průmyslové komponenty, jako třeba průmyslová kolečka. Inspirujte se širokou nabídkou webu a zajisté zde najdete vše potřebné.