Hledáte nové bydlení a líbí se vám lokalita pražského Smíchova? Není divu. Praha 5 je oblíbenou lokalitou k bydlení, a proto na jejím území vzniká hned 117 nových bytů. Bude jeden z nich váš?

Zeleň, historické centrum na dosah a oblíbené místo k bydlení

Než přesídlíte na Smíchov a začnete hledat byty ke koupi na Praze 5, měli byste vědět, že tato oblast je obklopena zelení, od historického centra ji dělí hladová zeď a stává se stále oblíbenější lokalitou pro bydlení. Svůj podíl na tom má i nově vznikající výstavba bytových domů nesoucí název Vilapark Klamovka.

Představení projektu Vilapark Klamovka

Právě park Klamovka se totiž nachází hned za rohem od osobitého rezidenčního projektu, jenž je tvořen osmi bytovými domy, z nichž čtyři leží na severní a čtyři na jižní straně pozemku. V čem se od sebe liší? Čtyři bytové domy na severní části se označují písmenem A a nabídnou velkoměstské byty a panoramatický výhled na Prahu. Zbylé čtyři bytové domy sekce B jsou skryté v zeleni a nabídnou dostatek prostoru pro relax v přírodě i dětské hry a jsou určeny pro rodiny s dětmi i lidi, kteří hledají klid a výhled do zeleně.

Proč právě pražský Smíchov?

Čím je lokalita pražského Smíchova tak výjimečná a proč se právě sem přestěhovat? Kromě toho, že historické centrum je nedaleko a zeleň na každém kroku, na své si přijdou i milovníci dobrého jídla a pití a také sportovci. Oblíbené restaurace i kavárny se totiž na Smíchově nachází téměř na každém kroku, a kromě venkovních sportovních ploch je možné využít i sportovní halu.

Praha 5, konkrétně byty spadající do projektu Vilapark Klamovka jsou ideálním místem k životu pro ty, kteří touží po krásném bytě s nádherným výhledem na Prahu, ale také pro ty, kteří vyhledávají blízkost zeleně a klidné bydlení.

Related Posts