Práce, relaxace, četba nebo příprava dobré večeře. To je náš každodenní rozvrh, který jsme si naplánovali. Co ještě udělat, ať jsme co nejefektivnější? Důležité je hlavně dostatečné světlo. Určitě nejde jenom o počet lumenů, ale také barvu světla. Zatímco studené tóny se hodí pro maximální soustředění, ty teplejší jsou naopak vhodné pro odpočinek. Nejde jen o úsporu energií, takové žárovky má každý doma už několik let. Pokud ale chcete ve zlomku vteřiny změnit barvu světla, nemusíte na nic čekat. Dnešní doba umožňuje pořízení takových světelných zdrojů. Stačí se jen rozhlédnout!

Snadné nastavení už za pár minut

Nechcete si dělat starosti s něčím, co by se muselo instalovat celé odpoledne? Obavy jsou tady zcela zbytečné! Základní nastavení vám zabere jen minuty, po stažení aplikace do vašeho smartphonu můžete hned začít. Není kam spěchat, vše půjde snadno. Systém žárovek můžete ovládat například i prostřednictvím Amazon Alexa či Google Home. Chytré osvětlení usnadní život a hodí se nejen do garsonek, ale i do prostornějších bytů a rodinných domů. Už nemusíte chodit k vypínačům, stačí mít v ruce mobil. Jedno kliknutí zhasne, jiné naladí světlo do teploty, při které se dá nerušeně odpočívat. Pracovní proces už skončil, nastavte si světelný tok podle svých představ! Žárovka s paticí E27 vydrží až třicet tisíc hodin, verze s paticí GU10 přibližně polovinu.

Poradí si i v mrazivých teplotách

Žárovky mohou fungovat i v minus dvaceti stupních Celsia, jsou tedy prakticky nezávislé na vytápění místnosti. Hodí se i do garáže nebo do dílny, můžete je mít doma skutečně všude tam, kde dosáhne Wifi signál. Připraveno je až šestnáct milionů barev, stačí si tedy vybrat. Pokud vás tato tématika zaujala, mnohem víc informací se dozvíte na cel-tec.cz!