Společnost jako taková byla založena v roce 1998. Z počátku se specializovala a prezentovala jako půjčovna nářadí značky HILTI. Jak šel čas, tak jsme se zaměřovali na to, že bychom měli celou řadu věcí dále rozšířit, proto jsme svůj sortiment rozšířili o značky, jako je třeba Makita, Honda, Wacker, Wap a podobně.

Půjčovna nářadí je u nás něčím, na co se zaměřujeme skutečně rádi a dobře, takže směle do toho, nyní máme pod kontrolou celý Moravskoslezský kraj, takže na všechny se dostane. Vše, co si lidi přejí, tak by jim měl dodavatel splnit, takže se směle pusťte i vy do všeho, co byste si mohli zkusit s dodavatelem hrsystem.cz. Půjčovna nářadí je taková, jako si ji vyberete, tak směle do toho.

Náš sortiment je vaše potěšení

Jistě i vás potěší, že naše půjčovna zařídí vše, co vám slíbí. Vzhledem k její dlouholeté tradici, má tolik zkušeností, až je to k nevíře. Kromě půjčovny nářadí máme pro své zákazníky připraveny i další služby, jako je servis vašich strojů, pronájem strojů a další stavební techniky a podobně. Vyzkoušejte i vy vše, co se vám zrovna hodí a co vás zaujalo a uvidíte, že nic není jednoduššího, než si prostě a jednoduše vybrat, co zrovna vám může naše půjčovna nářadí nabídnout.

Jak se s námi nejlépe spojit?

Pokud jsme zaujali i vás, tak nás to jako dodavatele samozřejmě velice těší a jsme rádi, že vám můžeme naše služby nabídnout. Dodavatel a internetový portál hrsystem.cz vám přiblíží svojí půjčovnu nářadí samozřejmě i osobně, tak směle do toho. Pozorně si o nás přečtěte na internetovém portálu, nebo nás kontaktujte emailem, anebo naši půjčovnu nářadí navštivte osobně na jedné z našich poboček v Moravskoslezském kraji. Ve Frýdku-Místku, kde máme hlavní pobočku, sídlíme v ulici Slezská, místní jistě znají a vzdálenější snadno najdou.

Related Posts