Pří vyhledávání nového zaměstnání či brigády projdete denně na desítky stránek a takto činíte každý den? Dejte sbohem tomuto neefektivnímu hledání a objevte pestré množství pracovních nabídek, které vám zprostředkuje pracovní portál.

Vše na jednom místě

Abyste našli to vhodné místo právě pro vás, měli byste hledat především v online vodách internetu. Zavítejte na pracovní portál hitprace.cz, který sdružuje na 100 000 pracovních nabídek z různých stránek a od různých firem. A co víc, každý den na pracovním portále přibývají stovky nových pozic, o kterých se vy dozvíte vždy včas.

Informace na e-mail

Abyste o čerstvých pracovních nabídkách věděli vždy včas a všimli si jich co nejdříve, nastavte si na pracovním portále tzv. hlídacího psa. Ten vás bude pravidelně informovat o novinkách na pracovním portále, abyste nepřišli o vhodné pracovní pozice právě pro vás. Abyste si na stránkách pracovního portálu nastavili hlídacího psa, stačí, když zadáte lokalitu, ve které byste rádi pracovali a e-mailovou adresu, na kterou vám budou chodit ty nejnovější pracovní nabídky. Ani nabídka práce Prostějov už nebude žádný problém. Vždy budete o pracovních nabídkách včas informováni, abyste mohli na zajímavé pracovní nabídky reagovat mezi prvními.

Snadné vyhledávání

Pro vyhledávání vhodné pracovní pozice přitom stačí zadat název obce, města či okresu, který pro výkon zaměstnání preferujete a název oboru, typ práce či konkrétní firmu. Určit můžete i okruh v kilometrech od zadaného místa. Snadno tak narazíte i na nabídka práce Přerov. Na základě těchto údajů se vám již zobrazí relevantní nabídky, které by pro vás mohly být vyhovující.

Snadno a rychle

Pracovní portál vám tak nabízí snadný způsob hledání nové práce z pohodlí vašeho domova. Na nabídky můžete navíc ihned odpovědět.