Vytřít a vysát zároveň? I to je možné. Stačí si pořídit parní čistič a časy, kdy jste museli vlastnoručně mýt podlahu, nechat za sebou.

Uklízení podlahy je jednou z nejhorších činností. Není ani tak fyzicky namáhavé, jako otravné. Jde totiž o činnost, která se soustavně opakuje nehledě na to, jak pečlivě jste uklidili minulý den. Je to zkrátka nikdy nekončící řehole.

Pára jako dobrý pomocník

Práci vám ale mohou ušetřit parní vysavače Karcher. Ty fungují podobně jako klasický vysavač s tím rozdílem, že k čištění navíc používají páru. Kromě vysáté podlahy tak očekávejte i další benefity, mezi než se řadí i zdravotní nezávadnost. Za tu může pára, která je nedílnou součástí tohoto vysavače.

Jak určitě dobře víte, pára vzniká při velmi vysokých teplotách. A při velmi vysokých teplotách navíc dochází k urychlování reakcí. Přeloženo do lidské řeči – lépe se s ní čistí. Horká pára totiž dokáže odstranit i takové nečistoty, kterým byste jinak museli věnovat velké množství času a úsilí. Poradí si s mastnotami, zaschlými skvrnami a zneškodní i nebezpečné bakterie. Udělá tak z vašeho příbytku útulný a bezpečný domov.

Kvalita za dobrou cenu

Výrazně vám pomohou i multifunkční vysavače Karcher. Ty totiž byly navrženy tak, abyste s nimi mohli pracovat i na mokré podlaze. Pokud jste tedy právě vytírali podlahu, můžete klidně vzít vysavač a účinek ještě vylepšit. Jedná se tedy o alternativu, která přijde vhod především zastáncům manuálního mytí podlahy.

Úklidová technika Karcher vám zkrátka ušetří spoustu práce. A je jedno, jestli jste profesionální uklízeč, jestli vlastníte velký podnik, nebo jen chcete lépe vyčistit váš domov. Karcher nabízí výrobky pro všechny. V maximální kvalitě a za dobrou cenu.