Jedním ze způsobů, jak efektně rozdělit v interiéru prostor, jsou shrnovací dveře. Tímto tipem dveří lze nahradit i klasické interiérové dveře vedoucí do místností, které není nutné zamykat. Shrnovací dveře jsou použitelné jak v bytovém prostoru, tak v kancelářích či jiných prostorách. Jednou z hlavních výhod shrnovacích dveří je úspora místa. Pokud totiž není dostatečný prostor pro otevírání klasických křídlových dveří, jsou shrnovací dveře skvělým řešením. Může to být například kvůli nábytku nebo jiným bytovým doplňkům, které by buď překážely nebo by hrozilo při otevření běžných dveří jejich poškození.

Vzhled shrnovacích dveří

Shrnovací dveře od firmy MADUS Company s.r.o. zaujmou v každém interiéru. Vybírat si můžete ze široké palety tvarového a barevného provedení. Vzhled pořizovaných shrnovacích dveří tak můžete přizpůsobit stylu a vybavení svého bytu.

Materiál

Jedinečným materiálem, díky kterému jsou shrnovací dveře lehké a pro dětské ruce, je plast. Plastové dveře jsou vyrobeny z tvrdého neměkčeného PVC v dekorech DESIGN a COLOR. Dalším oblíbeným a vyhledávaným materiálem je koženka. Díky kvalitní kožence, na pohled téměř nerozeznatelné od pravé kůže, vypadají koženkové dveře luxusně. Na výběr jsou dekory AKCE a LUX, nebo si můžete vybírat z nových odstínů PASTEL.

Plastové palubky

Společnost MADUS Company je nejen dodavatelem, ale také českým výrobcem shrnovacích dveří, platových palubek, obkladových panelů BRICK a STONE a plastového oplocení. Plastové obklady, neboli plastové palubky slouží k obkládání vnitřních i venkovních stěn, stopů, podhled apd. Mohou se použít jak samostatně, tak s izolačním materiálem k zateplení objektů. Jejich princip je stejný jako u klasických dřevěných palubek, to znamená, že se aplikují na plochu pomocí péra a drážky.

Dalším výrobkem jsou plastové obklady BRICK styl a STONE styl, které jsou vhodné k rychlému obložení soklů nebo i celých fasád domů včetně možnosti odvětrávání zateplení objektu.

Related Posts