Žijete v rodinném domku, který je oplocen dřevěným plotem nebo pletivem a rádi byste jej vyměnili za něco moderního a kvalitnějšího? Vyzkoušejte betonový plot, který má oproti jiným typům oplocení několik výhod. Zejména se tolik neopotřebovává deštěm, nevysušuje se sluncem ani nepodléhá silnému mrazu. Jedná se o plot z velmi kvalitního materiálu, který má dlouhou životnost. Nemusíte jej pravidelně lakovat ani jej nějak udržovat, jeho opotřebení je prakticky nulové.

Ještě váháte?

Mezi další výhody patří jeho široká variabilita. U betonového plotu můžete zvolit podle sebe vše, co vás jen napadne. Jeho výšku, dekor, barvu nebo doplňkové prvky. Výšku plotu ovlivníte počtem betonových panelů, čímž zároveň regulujete i míru soukromí a pocitu bezpečí. Co se týká dekoru, můžete plot ponechat zcela bez dekoru nebo zvolit jeden z oblíbených motivů. Nemusíte se bát experimentovat, naopak buďte při výběru vašeho plotu kreativní a zkuste například kombinaci panelů bez dekoru a střídavě panely s dekorem. Působí to velmi moderně a vkusně. Pokud se nemůžete rozhodnout, jakou variantu zvolit, zkuste oboustranně dekorovaný betonový plot, který je také velmi oblíbenou volbou.

Praktické i estetické

Standardní barvou plotu je šedá. Další oblíbenou variantou je mramorový odstín. Pokud si nevyberete žádný odstín z nabídky, který bude dokonale ladit s vaším domem i zahradou, betonový plot můžete jednoduše natřít fasádní barvou a získat originální odstín podle vašich představ. Co se týká doplňkových prvků, exkluzivní jsou například dřevěné příčky z různých druhů dřeva. Přírodní materiál zakomponovaný do betonového plotu působí velmi moderně a příjemně ladí se zahradou. Dále je velmi příjemným designovým prvkem zaoblený horní panel s ozdobnou mřížkou. Vytvořte si i vy moderní a bezpečné bydlení s betonovým plotem.

Related Posts