Sníte o tom, že budete spořit peníze za energii a zároveň přírodu tím, že si doma zřídíte fotovoltaickou elektrárnu na klíč? Se společností Tri Energo to bude snadné. Již od roku 2000 se pohybuje v oblasti využívání alternativních zdrojů energie, zvláště pak té sluneční, o které se uvažuje jako energii budoucnosti. Díky fotovoltaické elektrárně na klíč budete ekologičtí a můžete uspořit až 60 procent výdajů za elektrickou energii.

Síťová či hybridní solární elektrárna?

Než bude samotný projekt solární elektrárny realizován, měli byste promyslet, zda zvolit běžnou síťovou fotovoltaiku, nebo hybridní fotovoltaickou elektrárnu. Skvělé u hybridního řešení je to, že součástí systému je bateriové úložiště, tedy dochází k akumulaci energie do baterií. Jinak řečeno, můžete ji využívat například k ohřívání vody v podstatě kdykoliv. Hybridní fotovoltaické elektrárnybateriovým úložištěm jsou nepochybně zajímavou a moderní alternativou, díky níž budete mít vždy svou energetickou rezervu.

Získejte dotace

Ministerstvo životního prostředí vám umožní získat dotace na fotovoltaiku, a to díky zajímavému programu Nová zelená úsporám fotovoltaika. Jako ekologický uživatel tak můžete dostat velmi zajímavé finance, kdy hovoříme o rozpětí 35-150 tisíc. Nová zelená úsporám fotovoltaika je programem určeným hlavně pro běžné domácnosti, tedy rodinné domy.

Nabíjení elektromobilů a jejich budoucnost

Česká republika je zemí, kde jsou nabíjecí stanice pro elektromobily stále nedostatkové, jinak řečeno, je jich žalostně málo. Firmy Tri Energo naštěstí patří k těm, kteří by to rádi změnili a věnuje se rovněž návrhy i následnou montáží nabíjecích stanic pro elektromobily, a to rovnou s různými typy nabíjení. I novou nabíjecí stanici pro elektromobil tedy můžete mít vytvořenou přesně na míru. Budoucnost elektromobilů je sice poněkud nejistá, ale právě vybudování rozsáhlé sítě nabíjecích stanic může být důvodem k tomu, abyste i vy jezdili více ekologicky a šetřili naši krásnou planetu. Inspirovat se můžeme v takových zemích, jako je Německo, Švýcarsko či Rakousko.

Related Posts