Rozhodli jste se letošní léto zasvětit inovaci Vaší domácnosti? Možná se právě porozhlížíte po novém kusovém koberci do obývacího pokoje a vlasy Vám stávají hrůzou při tom nepřeberném množství. Zachovejte paniku. Díky bohaté nabídce firmy Vopi se Vám podaří najít koberec svých snů a ještě levně nakoupit.

Jak vybrat kvalitní kusový koberec do obývacího pokoje?

Na co však dbát při výběru nové koberce? Možná Vám na první pohled přijdou všechny koberce podobné a Vy si nejste schopni zvolit pouze jeden. Nezapomeňte, že nejen vzhled hraje důležitou roli při koupi nového koberce. Jen málokdo ví, že je potřeba brát zřetel na typ vlasu a materiál. Nezapomeňte si zodpovědět také otázku, jak bude koberec využit. Jednou z nejdůležitějších vlastností koberce je jeho nášlapná vrstva a způsob, jakým je vyroben vlas. Na hustotě vlákna k výšce vlasu závisí také jeho životnost. Čím je počet vláken vyšší, tím je koberec odolnější proti oděru. Mnohé důležité otázky Vám zodpoví informační piktogramy na příslušném koberci. Z piktogramů můžete snadno vyčíst, zda je koberec vhodný pro podlahové topení nebo zda má certifikovanou protiskluzovou odolnost. Těmito údaji jsou vybaveny rovněž kusové koberce Shaggy. Právě tyto kusové koberce patří u Vopi k těm nejoblíbenějším. Zamilujete si je www.vopi.cz/kusove-koberce-shaggy/ již na první pohled a to především díky jejich luxusnímu designu. Splní představy o hezkém a útulném bydlení.

Dětský koberec farma rozzáří dětský pokoj

Z pestré nabídky společnosti Vopi můžete vybírat nejen koberce do reprezentativních místností. Dětské koberce od Vopi jsou velmi příjemné na hmat a poskytnou Vaším dětem co největší pohodlí při hraní na podlaze. Jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. Vaše děti si je zamilují především díky pestrým motivům. Na své si totiž přijdou, jak malé děti, které milují kreslené postavičky z pohádek Walta Disneyho, tak Ti, kteří si nenechají ujít žádnou příležitost k hraní deskových her. Velké oblibě se těší také dětské koberce s infrastrukturou, ne jinak je tomu u dětského koberce farma. Tento dětský koberec je vyroben z klasického smyčkového materiálu a je lemovaný chemlonem s různými motivy.