V dnešní době jsme obklopeni mnoha negativními vlivy, které zhoršují naše zdraví. Patří mezi ně smog, prach i elektronika kolem nás. Mezi negativní faktory patří však i vzduch, který není záporně ionizovaný. Záporně ionizovaný vzduch se nachází všude v přírodě, zejména na horách, v lesích a v blízkosti vody.

Takový vzduch je pro tělo zdravý. Ve většině domácností protéká mnoho elektřiny, která vytváří magnetické pole, které vzduch kladně ionizuje. Kladně nabitý vzduch je velmi nezdravý a jednou z možností, jak si dopřát zdravý záporně nabitý vzduch je pořízení produktů z himalájské soli. Krystaly soli dokáží záporně ionizovat vzduch a zlepšit klima v místnosti, což je vhodné zejména pro alergiky a astmatiky.

Proč pořídit solné lampy?

Je mnoho produktů z himalájské soli, někteří lidé si dělají v místnosti obklady z himalájské soli, někteří mají sošky nebo talíře, ale nejoblíbenější jsou solné lampy. Jde o krásnou a stylovou dekoraci, která se skvěle hodí do každé místnosti. Ať už si zvolíte elektrickou solnou lampu nebo solné svícny, začnou vydávat příjemné a tlumené světlo, které uklidňuje a vytvoří v místnosti romantickou atmosféru. Jelikož jsou solné lampy přírodní, máte jistotu, že se z nich neodpařují žádné chemické látky, které by kontaminovaly interiér.

Kde solné lampy pořídit?

Ideální možností je specializovaný obchod Magieprirody.cz, kde můžete nakoupit solné lampy za nízké ceny a v široké škále provedení. Velmi krásné jsou solné lampy, které připomínají surový kus kamene, kouzelně působí lampy ve tvaru koule nebo pyramidy. Možností je mnoho, lze vybrat také lampy ve tvaru hvězdy, osmihranu, růže, mušle, holubice a mnoho dalšího. Solná lampa je také krásným darem. Pokud chcete obdarovat své blízké, solná lampa je univerzální dárek, který potěší každého, obzvláště ty, kteří potřebují v interiéru předmět, který jim vnese do života více energie a harmonie.

Related Posts