Prodej nebo nákup nemovitosti je velmi závažné rozhodnutí a je tedy třeba zvážit všechny potřebné kroky a zjistit si všechny nutnosti a formality, jež se k tomuto rozhodnutí vztahují. Ne každý se však vyzná ve všech postupech a proto je vhodné oslovit odborníky. Patří mezi ně i realitní kancelář jižní Čechy Srdce domova.

Jaké výhody nabízí realitní kancelář?

Reality jižní čechy mají dokonalý přehled na trhu s nemovitostmi. Makléři dokonale znají ceny různých regionů. Prodej, koupě či pronájem nemovitosti souvisí i se znalostí potřebných zákonů. Ty si sice můžete nastudovat, ale bude vám to trvat dlouho, realitní makléři tyto znalosti mají nebo mohou oslovit příslušné právníky. Pokud chcete nemovitost prodat, realitní kancelář disponuje databází potenciálních zájemců, což prodej podpoří. Kromě toho ví, jaké přednosti u nemovitosti vyzdvihnout a na co se zaměřit, aby zisk byl co nejvyšší.

Pokud naopak nemovitost sháníte, opět disponují databází nabízených nemovitostí a vyberou takové nabídky, které budou odpovídat vašim požadavkům a potřebám.

Co můžete očekávat od Srdce domova?

Samozřejmostí je individuální přístup ke každému klientovi. Jednání probíhají v přátelské a poklidné atmosféře, neboť zaměstnanci kanceláře vědí, že spěch není na místě. Vždy je potřeba pečlivě každé rozhodnutí zvážit a ujasnit si všechny postupy, které povedou ke zdárnému konci a spokojenosti klienta.

Pokud projevíte zájem o koupi, prodej či pronájem nemovitosti, na stránkách kanceláře vyplníte příslušný dotazník, díky němuž si realitní makléř vytvoří důkladnou představu o vašich požadavcích a na předem domluvenou schůzku již přinese konkrétní návrhy či nabídky. Díky tomu šetří váš čas, ale i finanční prostředky.