Osamostatnit se od rodičů, mít své vlastní zázemí, jednou založit rodinu a prožít spokojený život. Přesně to je snem mnoha mladých lidí, kteří se nacházejí na rozcestí – kam se vydat a kde vlastně zapustit kořeny? Nabízí se tolik atraktivních možností, nad nimiž rozhodně nelze jen tak mávnout rukou. Proč potom nedat šanci zrovna Praze? Přináší standard západoevropských metropolí, spoustu pracovních příležitostí a škol, do nichž mohou jednou chodit vaše děti. A pokud jde o kulturu, každý den je zde přeci něco nového!

Dát příležitost Praze 3 aneb životní šance

Stačí si jen vybrat, jestli vám stačí dispozice 1+kk nebo se chystáte založit rodinu a tří nebo čtyřpokojový byt by byl zajímavější variantou. Prodej bytů na Praze 3 právě startuje a jak praví klasik, ceny nemovitostí budou v příští generaci v úplně jiných číslech.

Podobná dlouhodobá investice se tedy jednoduše vyplatí, ať už se k ní odhodláte okamžitě nebo až za několik dalších měsíců, hodnota bytů půjde strmě vzhůru. A v neposlední řadě, vaše děti mohou mít jednou skvělý start do života, právě díky této nemovitosti.

Občanská vybavenost na jedničku je zaručena

Žižkov, to je lokalita, která v příštích letech rozhodně nebude stát stranou! Rozkvete i díky investicím, díky nimž přibude pracovních míst, v plánech nechybí obchodní centrum, a tedy nové příležitosti pro nákupy a trávení volného času. Výhodou je jistě i blízkost městské zeleně, protože pokud budete mít prakticky hned vedle bytu park, odpolední procházky vám zkrátka přijdou k duhu, načerpáte díky nim nové síly.

Bydlení v Praze na Žižkově v sobě snoubí vše, co mladí lidé očekávají. Kulturu, příležitost k budování kariéry i založení rodiny, sportovní centra pro udržování kondice a samozřejmě i mnoho dalšího. Výhodou je i skvělá dopravní obslužnost, autobusová zastávka je z bytu doslova na dohled…

Related Posts