Patříte mezi ty, kdo dávají přednost proudu tekoucí vody oproti klasické koupeli? Možná jste také zastánci názoru, že sprchování je, oproti klasické koupeli, rychlejší, levnější a také hygieničtější.

Tak právě pro vás jsou ideálním řešením do koupelny sprchové systémy. Kromě již výše zmíněných výhod sprchový kout ušetří místo.

Na co si, při výběru, dát pozor?

Pokud se chystáte koupit sprchový kout nový, je potřeba myslet především na to, aby byl nejen pohodlný a praktický, ale také bezpečný.

  • Rozhodující je rozměr

Pokud máte malou koupelnu, je velikost to první, na co musíme brát ohled. Je potřeba přemýšlet nejen nad velikostí vaničky, ale také způsobem otevírání dveří.

  • Výběr dveří

Kromě koupelnové baterie jsou dveře velmi frekventovaným prvkem, který musí vydržet. Je to nejrizikovější místo. Mějte na paměti, že musí především dobře těsnit.

  • Baterie

Ta hraje důležitou roli při samotném procesu sprchování. Na jejím zhotovení a druhu závisí komfort, který nám poskytuje.

Jaká baterie bude ideální?

Současný trh nabízí celou řadu různých druhů. Ideálním místem pro nákup je eshop skvele-koupelny.cz, kde naleznete rozsáhlý sortiment toho nejlepšího.

Přinášíme několik tipů na závěr.

  • Moderní sprcha na stěnu s digitálním displejem ve stříbrném provedení

Tato moderní a výkonná sprcha s nadčasovým designem bude chloubou vaší koupelny. Díky jednoduché konstrukci a stříbrnému zbarvení je vhodná do každého typu koupelny. Kromě toho poskytne i skvělý komfort při sprchování. Dalším bonusem je snadná údržba

  • Moderní sprcha na stěnu se stropním vodopádem a ruční hlavicí

Voda, padající z vrchního nástavce sprchy, připomíná vodopád, který můžete využít pro svoji relaxaci. Sprchu však lze použít i v běžném režimu. Sprcha je, díky modernímu designu, vhodná do všech druhů koupelen.

Pokud máte koupelnu větších rozměrů, můžete si pořídit některý z nabízených sprchových systémů. Některé z nich nabízejí i celou řadu drobností, jež zpříjemní vaše sprchování.

Related Posts