Osobní automobil už vlastní téměř každá rodina. Nejčastěji se používá k účelům osobním, ale lze jej využít i jako objekt podnikání. Automobil vám však může pomoci i v případě finanční tísně a vůbec jej nemusíte prodávat.

Potřebujete finanční prostředky? Zastavte svůj automobil

Pokud jste se ocitli v náhlé finanční tísni a potřebujete v krátké době finanční hotovost, můžete využít možnosti dát auto do zástavy. Tuto možnost nabízí zastavárna a autozastavárna Dozastavy.cz, která má hlavní pobočku v centru Prahy. Pracuje zde vyškolený personál, který má dlouholeté zkušenosti a znalosti v naceňování nejen automobilů. Společnost má vlastní kapitál, díky kterému může vyplatit finanční prostředky během chvíle. V žádném případě se nejedná o autobazar či realitní kancelář (v případě zástavy nemovitosti).

Do zástavy můžete dát nejen automobil osobní, ale i další dopravní prostředky. Patří mezi ně motocykly, veteráni, dodávky, automobily sportovní a terénní, obytné automobily či karavany, ale i stroje nákladní či pracovní (bagry, traktory, nakladače apod.). Zástavy aut můžete využít pro jakoukoli automobilovou značku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak zástava automobilu funguje?

Pokud se rozhodnete získat potřebné finanční prostředky zástavou automobilu, je potřeba kontaktovat zaměstnance zastavárny a to buď telefonicky nebo pomocí formuláře, který naleznete na jejich webových stránkách. Pověřený zaměstnance vás kontaktuje a domluví si s vámi schůzku, na níž nacení vámi nabídnutý automobil. Doba zástavy závisí pouze na vás a vašich potřebách. Vozidlo lze nechat parkovat v hlídaných garážích zastavárny, nebo jej můžete používat i nadále. V případě, že budete souhlasit s podmínkami, dojde k podpisu zástavní smlouvy a k vyplacení předem domluvené částky.

Na schůzku s sebou vezměte občanský průkaz a potřebné dokumenty týkající se vozidla ( technické průkazy, kupní smlouvu či fakturu, zelenou kartu a havarijní pojištění.

Related Posts