Žádná pláž v dohledu ani žádná plánovaná dovolená za hranicemi? Milujete písek i šum moře, ale letošní volné dny budete trávit doma nebo na chalupě? Žádný problém! Atmosféru jako z opravdové pláže se všemi modrými odstíny moře a nebe bez mráčků, lodičkami i pohodlnými lehátky si můžete vytvořit i u vás na zahradě. Stačí vybrat pár správných odstínů a využít slunečné odpoledne, během nějž předěláte svůj zahradní kout třeba do námořnického stylu.

Veškeré pobřežní dekorace či typické modro-bílé námořnické proužky působí velmi relaxačně, protože nám připomínají dovolenou a čas oddechu. V tomto stylu proto mnozí s oblibou zařizují jak dětské pokojíčky, tak například koupelny. Ale co vaše zahrada? Napadlo vás, že zahradní lehátka, domky, lavičky nebo i dětské pískoviště můžete rovněž směle proměnit v přímořské zákoutí? Dřevo totiž nemusíte ošetřovat a natírat pouze přírodními odstíny. Zkuste letos odvážně sáhnout po bílé, modré či tyrkysové, dozdobte místo několika zajímavými plážovými dekoracemi a letní dovolená může začít i bez šumu moře přímo na vaší zahradě.

TIP: Pokud se nebojíte výraznějších barev a chcete na zahradě nebo terase vytvořit zajímavý tematický koutek, vyzkoušejte například lazury na dřevo Luxol Dekor nebo Xyladecor Velvet. Vybírat si můžete ze široké škály hravých dekorativních odstínů, které navíc dřevo skvěle chrání i před povětrnostními vlivy a UV zářením.

Luxol Dekor je krycí olejová lazura na vodní bázi. Je vhodná pro dekorativní nátěry dřeva, jemuž zajišťuje ochranu před povětrnostními vlivy i UV zářením. Rychle schne, je voděodolná a dřevo penetruje do hloubky. Luxol Dekor je vhodný do exteriéru tak i interiéru. Vybírat můžete z 10 trendy odstínů.

Xyladecor Velvet je středněvrstvá olejová tónovatelná lazura na vodní bázi, tvořena z poloviny přírodními oleji. Zvyšuje přirozenou krásu dřeva, hluboce penetruje a zanechává měkký sametový nádech. Dalším bonusem jsou ideální vlastnosti, díky kterým je nátěr vhodný i pro interiéry, protože nezapáchá a rychle schne. Vybírat můžete až ze 40 odstínů.

Related Posts