Oplocení, čili ploty slouží nejen k ochraně majetku, ale také k vytvoření určitého soukromí. Na dnešním trhu je pestrá nabídka nejrůznějšího oplocení, které by ale vždy mělo odpovídat charakteru a stylu pozemku i samotného objektu. Také záleží na tom, zda se jedná o městskou zástavbu, venkovskou chalupu, rekreační stavba a také, zda se oplocuje soukromé obydlí, instituce, průmyslový, veřejný či jiný objekt.

Nabídka plotů

Amstor s.r.o., čili Pletivo Hradec Králové nabízí několik variant plotů, které najdete jsou obsahem katalogu této firmy. Vedle prodeje ovšem Amstor nabízí i další služby týkající se realizace plotů a oplocení pozemků. oplocení. Patří k nim jak montáž nebo stavby plotů na klíč, ale i opravy a renovace stávajícího oplocení. Hlavním druhem oplocení je pletivo, které se osvědčuje pro rychlou montáž a dlouhou životnost například kolem průmyslových celků, tenisových kurtů a jiných sportovních areálů. Pletivo je ovšem výbornou volbou i pro majitele rodinných domů a zahrad. Při výstavbě plotů a oplocení používá firma Amstor nejmodernější technologie a pracovní postupy.

Montáž plotů

Firma provádí veškeré činnosti spojené s realizací plotů a oplocení pozemků, staveb a dalších objektů. Znamená to nejen montáž pletivových plotů, ale i jejich opravy. Pro soukromé stavebníky i pro stavební firmy jsou velkou výhodou stavby oplocení a plotů na klíč.

Jaké druhy pletiva jsou nabízeny:

  • čtyřhranné poplastované
  • pozinkované
  • svařované
  • okrasné a
  • lesnické

Nejprodávanějším je plotové poplastované PVC pletivo. Na výběr je pletivo se zapleteným napínacím drátem nahoře a dole, nebo bez napínacího drátu. Nejvíce se v ČR používá zelené pletivo, ovšem v sortimentu nechybí ani jiné barvy.

Plotová branka

Ze stejného materiálu můžete mít i bránu či branku. Zahradní plotová branka je jednokřídlá se zavíráním na kliku a cylindrickou vložkou FAB. Díky otočnému dorazovému dílu se šroubem lze branku použít jako pravou i levou.