Jak už to tak bývá, každá alespoň mírně prosperující dílna dospěje jednoho dne k rozhodnutí, že musí rozšířit svou výrobu. Ale jak se rozhodnout jaké stroje, kolik a hlavně kde? Musíte myslet také na následný servis a výdaje s tím spojené – samozřejmě, nejedná se o stroje za pár tisícovek, ale opravdovou investici, proto musíte mít všechno do detailu promyšlené.

Žádný stroj mi nevyhovuje, mám své specifické podmínky, co teď?

Samozřejmě je vždy nejlepší, když si stroj, který vám bude produkovat přesně to, co potřebujete navrhnete sami. Ať už se jedná o jednoúčelové stroje či dřevoobráběcí stroje, vždy je to to nejlepší řešení. Nemusíte zbytečně připlácet za program, který ani nevyužijete – prostě všechny jeho funkce vám budou „hrát do karet“. Konečný zákazník jistě ocení moderní provedení a konečné zpracování jeho objednávky a určitě se k vám bude následně rád vracet.

Kde je možno se na výrobě takového stroje domluvit?

A přesně takovými návrhy se zabývá firma Konel Zlín, jež vám váš návrh zpracuje a konstrukčně vyrobí – přesně podle vašich požadavků. Za kvalitou odváděné práce stojí technici s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Nicméně konečný návrh je samozřejmě týmovou prací, tudíž si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co může celý tým vytvořit.

A co ostatní zastaralé stroje?

Následný servis vyrobeného stroje je naprostou samozřejmostí. A to i servis ostatních strojů – firma se totiž také specializuje na opravy či dokonce renovace všech obráběcích strojů. Tak budete vždy držet krok s těmi nejnovějšími technologiemi, které vám dokážou nejenom usnadnit, ale hlavně také zefektivnit výrobu – z čehož samozřejmě plyne vyšší a rychlejší zisk.