Známé pořekadlo můj dům – můj hrad, platí stále. Ať už stavíte nový dům, či renovujete byt, je dobré využít služeb profesionálů, kteří dokáží i ze zdánlivě obyčejného interiéru vykouzlit moderní a zároveň útulný domov. Bytový designér umí objevit krásu a kouzlo, kterého si majitel bytu dosud ani nevšiml, a to díky svým bohatým zkušenosti, odborným znalostem současných trendů v bydlení, nejnovějších technologií a materiálů. Nepostrádají erudici a nadšení pro vše nové, takže dokáží i z obyčejného prostoru vytěžit maximum a vytvořit jedinečnou atmosféru, do které se budete denně těšit.

Na koho se obrátit?

Chcete-li zrekonstruovat svůj stávající interiér, nebo si nechat poradit od odborníků při navrhování zcela nového bydlení, obraťte se na PW Interiér. Tato firma sdružuje skupinu profesionálních designérů, kteří se specializují na návrhy interiérů. Jsou schopni realizovat i zdánlivě nemožné představy a přání klientů a také je předsvědčit k úpravě prostor podle vlastních vizí.

PW Interiér existuje již od roku 2006 a až dosud realizoval spoustu jedinečných nápadů. Profesionálních schopností bytových designérů této společnosti mohou využívat jednotlivci i firmy. Hlavním zájmem kolektivu designérů je spokojenost klientů, a proto se nevyhýbá žádné výzvě, a to ani v případě veřejných či komerčních prostor, kanceláří nebo i exteriérů. Vždy se snaží přesvědčit klienta o optimálním způsobu řešení, zároveň ovšem ctí jeho představy a přání.

Na čem si firma zakládá

Vedle maximální spokojenosti zákazníka si pwinterier.cz zakládá na kvalitě a originalitě. Aby mohli designéři své poslání splnit co nejlépe, používají při rekonstrukcích a úpravách interiérů pouze materiál od vybraných českých, ale i zahraničních výrobců. Jejich chloubou je však i originální nábytek a bytové doplňky vlastní výroby, které vycházejí z vlastního interiérového studia. Otevřeno je pro všechny zájemce od roku 2011 a slouží i jako poradna, kde se každý zájemce může osobně seznámit s designéry a poradit se o různých materiálech, produktech i o nejlepším řešení svého interiéru.

Related Posts