Těhotné ženy toho za devět měsíců stihnou opravdu hodně. Bouří se jim hormony, takže je toho na ně poměrně dost, nálady se střídají jako na běžícím pásu, mění se z minuty na minutu. Kromě toho se objevují mnohé neduhy, jako vysoký krevní tlak, otékání nohou a také se zvětšuje bříško. To je samozřejmě dobře, ženy jsou z toho nadšené, ale při oblékání to je problém. Neobléknete už to, co předtím.

Nákupy, které potěší

Nakupovat v těhotenství oblečení není úplně ideální a to pro mnoho žen. Kolísavá hladina hormonů může způsobit, že se při zkoušení větších velikostí zjistíte, že nezapnete například džíny. A v takovou chvíli se můžete klidně i rozplakat. „Když jsem si v kabince zkoušela džíny velikosti 44 a zjistila, že se do nich nevejdu, úplně mě to zdrtilo. Pěkně jsem si tam pobrečela, že už nikdy nebudu mít svou velikost 38. Kamarádka nevěděla, co se mnou“ popisuje nyní s úsměvem čerstvá maminka Jana.

A podobně to má spousta žen. Nemusíte proto chodit do obchodů, stačí se soustředit na těhotenskou módu. V obchodech mívají často omezený výběr, proto sáhněte raději po e-shopu. Jeden za všechny je HappyMum. Ten se soustředí jen a pouze na těhotenskou módu a oblečení zde se hodí pro každou příležitost. Můžete si pořídit těhotenské kalhoty, sukně, šaty, džíny a podobně.

Náš tip: Mezi nastávajícími maminkami jsou také velmi oblíbené mikinové šaty, na jejichž výrobu se používá teplákovina s potiskem, velký výběr těchto látek seženete například na webové stránce www.snovelatky.cz.

Kromě jiného pořídíte zde také trička, halenky, topy, mikiny, těhotenské bundy, saka a podobně. Obléknou se zde těhotné ženy, které se chystají na nějakou společenskou událost, ale i ženy, které potřebují ve své práci dodržovat elegantní dress code. Oblečení pro těhotné si můžete pořídit v mnoha barevných provedeních, s mnoha motivy a podobně. Stačí si jen vybrat takové kousky, které se vám líbí! Oblékněte se moderně, krásně a pohodlně zároveň! S e-shopem HappyMum to půjde snadno!

Related Posts