Současné moderní bydlení vyžaduje nejen kvalitní vybavení domu či bytu, ale také prvotřídní, spolehlivé a elegantní interiérové dveře. Dávnou minulostí jsou unifikované dřevěné dveře bez fantazie, které byly v každé domácnosti či kanceláři stejné. Dnešní sortiment je natolik pestrý, že si vybere i ten nejnáročnější zákazník z řad soukromých osob či společností.

Typy dveří

Na výběr jsou jak klasické jednokřídlové dveře, tak dveře dvoukřídlové, posuvné, skleněné, stejně tak obložkové zárubně, kování, kliky a další doplňky. Výhodou je rovněž možnost objednat si nejrůznější dveře prostřednictvím e-shopu.

Při výrobě interiérových dveří se dnes používají syntetické materiály, které odolávají vlhkosti i poškození, mají dlouhou životnost i nižší cenu. Nejvyhledávanější jsou interiérové dveře s povrchem FINISH nebo GREKO, které imitují strukturu nejrůznějších dřevin.

Různé řady

Výrobce ERKADO nabízí několik řad, které splňují vysoké nároky na funkčnost, spolehlivost a bezpečnost, ale i na estetičnost a uživatelský komfort. Zahrnují jak klasické modely, tak universální dveře i luxusní interiérové dveře určené pro moderní interiéry:

  • Řada STANDART – tyto interiérové dveře jsou nabízeny ve všech modelech, nejpopulárnější je matné sklo. Materiál zaručuje pevnou konstrukci a nabídka dekorů je v nepřeberném množství. Výhodou je možnost výběru hrany základní oblé Soft nebo Standart. Luxusní vzhled dodávají designové lišty kolem skel
  • Řada STILE – jsou to rámové dveře, jejichž předností je vysoká pevnost dosahovaná díky plnému masivnímu rámu a zpevňujícím příčkám. Vybrat si lze z odolných povrchů CPL, 3D Greko nebo Premium. V ceně této řady dveří je i tvrzené sklo, které ostatní výrobci dodávají jen za příplatek
  • Řada TWIN – speciální řada hybridních dveří má luxusní vzhled díky povrchu z lamina o tloušťce 0,7 cm zaručující vysokou odolnost a dlouhou životnost. Zajímavé je nepřeberné množství frézovaných vzorů a také zaoblené provedení okének bez použití rámečků
  • Řada GRAF – tvoří ji celoskleněné dveře působící moderně, luxusně a prosvětlují interiér. Tvrzené sklo je při běžném používání nerozbitné a dodává se buď jako průsvitné nebo kouřové či mléčné. K výhodám tohoto odolného materiálu patří také to, že zabraňuje vlhkosti a mechanickému opotřebení.

Společnost ERKADO nabízí kromě dodávky také montáž a servis všech modelů, které se hodí jak do domácností, tak do kanceláří a jiných interiérů. Je také možné si nechat vyrobit interiérové dveře na míru podle daných podmínek.