Bydlet byste měli tam, kde se cítíte dobře. Pokud vás centrum Prahy vyčerpává, ale musíte ho mít na dosah ruky kvůli práci, nevěšte hlavu. Někteří developeři se dokáží do potřeb lidí jako vy vcítit a vybírají pro nové byty příhodné lokality. Preferujete-li klidné prostředí, ve kterém se vám bude skvěle relaxovat s rodinou, bude se vám zamlouvat bytový projekt Malý Háj.

Nové byty v Praze 10 se nachází mezi Štěrboholy a Dolními Měcholupy. K největším lákadlům patří malebné okolí s širokými možnostmi relaxace i aktivního volnočasového vyžití. Trávíte-li rádi volno sportováním, oceníte zbrusu novou víceúčelovou halu a další sportoviště. Nechybí dva tenisové kurty a cca 10 minut jízdy vzdálený areál Golf Hostivař. Na své si přijdou také milovníci cyklistiky a jízdy na in-line bruslích, pro které jsou zde perfektní podmínky.

A maminky s dětmi? Nemusí si dělat starosti – ve Štěrboholech i Dolních Měcholupech se nachází mateřská i základní škola.

Přestože je okolí Malého Háje malebné a v těsné blízkosti krásné přírody (přírodní park Hrušov), nijak nezaostává ani s ohledem na občanskou vybavenost a dopravní dostupnost. Blízké nákupní centrum Europark Štěrboholy je otevřeno každý den a stanice autobusu MHD se od domů nahází jen pár desítek metrů.

Prodej nových bytů v Praze v lokalitě Malý Háj ze zajímavý pro rodiny s dětmi, aktivní lidi i starší páry. Nabídka čítá 140 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Obytná plocha největších bytů je téměř 120 m2, takže o dostatek prostoru nebude nouze. Developer nezapomněl ani na dostatek parkovacích míst před domy a celkový dojem umocňuje nadstandardní zárukou na 3 roky.

Pokud vás novostavby v Praze zaujaly, nenechte si ujít novinky a další informace, které najdete na webových stránkách developera www.finep.cz.